Lista tagów użytkowników

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Regulamin iPmart forum Polska - wersja 2008

 1. #1
  Zdziadziały Wujek emeryt

  User Info Menu

  Domyślnie Regulamin iPmart forum Polska - wersja 2008

  Regulamin Forum : "iPmart-forum Polska"


  Wstęp:

  To są podstawowe zasady forum iPmart Polska. Przeczytaj je przed napisaniem czegokolwiek.
  Rejestrując się na forum jednocześnie akceptujesz poniższy regulamin.
  Za wszelkie przejawy łamania bądź naruszania regulaminu będą udzielane kary z permanentnym zablokowaniem dostępu do forum (banem permanentnym) włącznie.

  I. Postanowienia ogólne:
  To forum dedykowane jest technologiom i urządzeniom mobilnym, ich tuningowaniu, naprawianiu, modyfikacjom i nie tylko. Pliki i informacje na tej stronie są TYLKO I WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU OSOBISTEGO! Zarząd forum nie ponosi odpowiedzialności za nie, ani za ich użytkowanie.
  II. Rejestracja:
  2.1. Nick wybrany podczas procesu Rejestracji nie może stwarzać pozorów świadomego podszywania się pod inną osobę już zarejestrowaną na forum.
  Jeśli okoliczności będą wskazywać na celowe działanie, konto zostanie zablokowane.
  Nick użytkownika nie może zawierać słów ogólnie uznanych jako obraźliwe ani wulgaryzmów.
  2.2. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta. Nieprzestrzeganie tej reguły będzie karane banem na adres IP i/lub zgłoszeniem wykroczeń przeciw netykiecie do dostawcy usług internetowych. Jeżeli zachodzi uzasadniona potrzeba założenia nowego konta należy w tej sprawie zgłosić się do obsługi forum poprzez stronę kontaktową
  2.3. Forum wymaga aktywacji poprzez link wysyłany na podany przy rejestracji adres email. W związku z powyższym konieczne jest podanie poprawnego istniejącego adresu email.
  2.4. Radzimy zwrócić uwagę na punkty 3.2, 4.3, 4.7, 4.9, 4.13, 4.14, 5.2 poniższego regulaminu. Zapoznanie się z nimi pozwoli uniknąć błędów najczęściej popełnianych przez nowych użytkowników.
  2.5. Konta użytkowników, którzy przez okres 4 lat nie logowali się na forum, będą automatycznie usuwane.
  III. Zasady udostępniania plików:
  3.1. Nasze forum jest ukierunkowane tylko i wyłącznie na nowe, pełne wersje oprogramowania (programów, gier, firmware, itd.). Dlatego też zabrania się umieszczania na naszym forum starszych wersji od tych, które pojawiły się w ostatnim czasie (chyba, że korzystanie z najnowszej wersji w pełni jej możliwości nie jest możliwe), a także wersji demo, czy trial (za wyjątkiem działu „Dyskusja na temat gier”). Zamieszczane oprogramowanie musi posiadać do wyboru język polski lub angielski. Wszystkie aplikacje umieszczamy w osobnych wątkach. Pojawiające się natomiast nowsze wersje (aplikacji, gier, firmware itd.) które znajdują się już na forum umieszczamy w istniejącym już wątku. Aktualizując dany program / grę należy pamiętać o tym, aby post zawierał changelog oraz link do bezpośredniego pobierania. Posty niespełniające tego warunku będą usuwane.
  Koniecznie taki post raportujemy z dopiskiem "NOWA WERSJA" aby moderator działu uaktualnił tytuł wątku oraz podał odnośnik do najnowszej wersji.
  - Wszelkie pliki dodajemy w postaci linku do zewnętrznego darmowego serwera ( pod pojęciem darmowy serwer rozumiemy taki na którym za pobranie czegokolwiek nie jest pobierana opłata ani nie wymagane jest rejestracja użytkownika).
  - W związku z powyższym zalecamy stronę: Secured URL choć nie jest to wymagane.
  - Dopuszczamy podanie mirrorów tylko i wyłącznie wtedy, gdy pliki zostały umieszczone na innym serwerze niż zippyshare, gdy poprzednie linki wygasły (są nieaktywne) lub na życzenie innych użytkowników forum. Wszystkie posty z linkami nie spełniające tych warunków będą usuwane jako duble.
  - Dopuszczamy podanie np.linka do "chomika" pod warunkiem dodania go jako alternatywy linka na darmowy serwer.
  - link na zew. serwer koniecznie zamieszczamy wg poniższego przykładu:
  [dlink]Tutaj link[/ dlink] (Po znakach "/" bez spacji). Tagu [dlink] używamy TYLKO I WYŁĄCZNIE do zamieszczenia linków bezpośrednio prowadzących do pobierania plików.

  Możemy też skorzystać z przycisku w edytorze

  Poniższe zalecenia dotyczą tylko nowych wątków z programami/grami:
  - koniecznie zamieszczamy opis programu/gry w języku polskim (logiczny, sensowny i zgodny z gramatyką)
  - koniecznie zamieszczamy minimum dwa zrzuty przedstawiające wygląd gry/aplikacji ("okładka/reklama" lub film może być dodatkowo).
  Użytkownik ma 24 godziny na poprawę wątku, który nie spełnia powyższych zaleceń. Moderator poprosi o poprawę tylko wtedy, gdy wątek będzie zawierał link do pliku z programem / grą. Brak poprawy spowoduje przeniesienie wątku do Kosza !!!
  3.2. Zawsze używaj WYSZUKIWARKI przed udostępnieniem jakiegokolwiek pliku i przed zadaniem jakiegokolwiek pytania, gdyż być może plik lub odpowiedź znajdziesz już na forum.
  3.3. Na forum nie wolno zamieszczać aplikacji/map (oraz linków) firmy TomTom, Navmax.
  3.4. Poszczególne działy na forum mogą się rządzić prawami minimalnie odbiegającymi od regulaminu ogólnego. Aby uniknąć nieporozumień, prosimy przed udostępnieniem plików zapoznać się z zasadami działu w którym zakładacie temat.
  IV. Zasady pisania postów i tworzenia nowych tematów:
  4.1. Na forum używa się języka polskiego. Jeśli cytujesz oryginalny tekst w innym języku niż rodzimy, powinieneś go koniecznie przetłumaczyć w sposób zrozumiały dla innych.
  Dopuszczalne jest jedynie podawanie zmian (changelog) w języku angielskim.
  Administratorzy i Moderatorzy mają prawo i będą usuwać(z wyjątkiem w/w) bez ostrzeżenia posty nie pisane w rodzimym języku.
  4.2. Pisz poprawnie - jeśli masz z tym problemy korzystaj z przeglądarki z korekcją błędów, np. Firefox.
  4.3. Przestrzegaj zasad netykiety. Zabronione jest pisanie treści obraźliwych, rasistowskich, obscenicznych, wulgarnych (nawet w wersji zakropkowanej / zagwiazdkowanej) , oszczerczych, nienawistnych, grożących, seksualnie nastawionych, obrażających uczucia religijne, ani żadnych innych, które łamią prawa.
  Zabronione jest także pisanie postów, które nic nie wnoszą do tematu lub całkowicie od niego odbiegających. Treści łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
  4.4. Nie pisz posta pod swoim ostatnim postem tylko edytuj ten ostatni. Post pod swoim postem można napisać jedynie w przypadku gdy upłynęło 24h od ostatniego zapisu.
  4.5. Rozdzielczość wstawianej grafiki jest dowolna, na forum zastosowano skrypt, który automatycznie zmniejsza zbyt duże obrazy do odpowiedniej wielkości. Jedynym wymogiem, jest zastosowanie tagów : [IMG]
  4.6. Zabronione jest ponowne umieszczanie tych samych plików, postów, wątków. Duble będą usuwane.
  4.7. W żadnym wypadku nie wolno pisać ”dziękuję” jako post nic nie wnoszący do tematu, nie ma na to żadnych wymówek! Do dziękowania służy specjalny przycisk "Dzięki". Tak samo "suchy" post z prośbą o podziękowanie tzw. punkty reputacji będzie uznany za spam.
  4.8. Użytkownik nie ma prawa prosić o punkty reputacji w ŻADNYM poście. Ta zasada dotyczy również podpisów w sygnaturach, prywatnych wiadomościach oraz wpisach przy pomocy klawisza "Dzięki" (czyli jedynej możliwej formie podziękowania).
  4.9. Tworząc nazwę tematu wyraź jasno swój problem. Koniecznie dodaj w poście lub w tytule wątku model urządzenia którego problem dotyczy nawet jak jest taki sam jak podany w Twoim profilu! Jeżeli piszesz w dziale poświęconym konkretnemu modelowi urządzenia to poprzedni zapis nie obowiązuje. Nie używaj słów(ani ich odmian) "problem","pomoc" nadając tytuł dla nowego wątku. Już sam fakt tworzenia go w działach "Problemy,Pomoc" daje wystarczające informacje.Tak zatytułowane wątki będą usuwane bez ostrzeżenia.
  Problemy dotyczące aplikacji zgłaszamy w wątkach z danymi aplikacjami.
  Ponadto jeżeli założyłeś temat w dziale z pytaniami, a dyskusja pozwoliła na rozwiązanie problemu, koniecznie poinformuj nas o tym fakcie stosownym postem i poprzez raportowanie.
  4.10. Wszelkie tematy traktujące o chęci sprzedaży, kupna lub zamiany danego urządzenia zakładamy w dziale Oferty Kupna/Sprzedaży na zasadach określonych oddzielnym regulaminem.
  4.11. Wszelkie posty/wątki z zapytaniem typu:
  -jak zmienić IMEI na inny?
  -znalazłem telefon ale jest zablokowany. Jak go odblokować?
  -jak dostać się do zabezpieczonej sieci Wi-Fi? Jak złamać hasło do sieci? itp. czyli w jawny sposób próbujące przywłaszczyć sobie cudzą własność będą bezwzględnie usuwane.
  4.12. Przed napisaniem nowego tematu w danym dziale zapoznaj się z zasadami jakie w nim obowiązują i przestrzegaj ich!
  4.13. Prośby o udostępnienie określonych plików należy kierować wyłącznie w "Strefach poszukiwań" po uprzednim sprawdzeniu, czy pliki te nie znajdują się już na forum. Tworzenie nowych wątków w tym celu jest surowo zabronione
  4.14. Na forum został wprowadzony limit czasu przeznaczonego na edycję postu. Wynosi on 14 dni.
  Jeśli ktoś chce wyedytować swój post po 14 dniach od napisania proszony jest o napisanie nowego posta w wątku z uwagami, co należy zmienić (załącznik, link itp...) i zaraportowanie nowego postu (przycisk ) prosząc o poprawę konkretnego postu (np. post1)."
  V. Struktura oraz działanie forum, moderatorzy:
  5.1. Jeżeli natkniesz się na post, wątek, plik lub inne treści, które znajdują się już na forum, bądź łamiące Regulamin musisz go zaraportować. Zanim to zrobisz należy odnaleźć drugi identyczny post, wątek, bądź plik i w raporcie umieścić link do takiej treści. Jeżeli nie jesteś w stanie potwierdzić swojego raportu, NIE MASZ PRAWA pisać niesprawdzonych informacji na ten temat.
  5.2. Jeśli jakikolwiek post lub wątek na forum wymaga ingerencji (poprawienie tytułu wątku, usunięcie, przeniesienie itp.) Administratorów lub Moderatorów należy je raportować. Taki raport jest widoczny dla wszystkich członków Zarządu wraz z szczegółowymi danymi, które ułatwią interwencję.
  5.3. Ignorowanie, bądź podważanie decyzji/poleceń moderatorów jest niedopuszczalne i będą wyciągane z tego konsekwencje.
  5.4. Żaden użytkownik forum nie ma prawa zachowywać się jakby był Webmasterem, Administratorem lub Moderatorem tego forum. Zostaw moderację ludziom za to odpowiedzialnym.
  5.5. Administratorzy i Moderatorzy nie mają obowiązku przestrzegać tego regulaminu.
  5.6. Wszelkiego rodzaju komentowanie regulaminu poza działem Sugestie i uwagi forumowiczów jest zabronione.
  Jeżeli macie jakieś sugestie lub pytania dotyczące zasad obowiązujących na forum, czujecie się pokrzywdzeni działaniem administratorów lub moderatorów prosimy o założenie nowego wątku w wyżej wymienionym forum, aby w nim rozpocząć dyskusję na bulwersujący Was temat.
  Wszelkiego rodzaju dyskusja na temat regulaminu w wątkach poza działem Sugestie i uwagi forumowiczów będzie niezwłocznie usuwana.
  VI. Pozostałe istotne informacje i regulacje, pozwalające na sprawne działanie forum:

  6.1. To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Adres e-mail jest używany tylko do potwierdzenia szczegółów rejestracji i hasła (oraz do przesyłania nowych haseł w przypadku zapomnienia aktualnego).
  6.2. Na forum nie wolno reklamować stron komercyjnych, tzn. takich, gdzie za pobranie czegokolwiek (dzwonka, gry, tapety) żądana jest opłata. Podobnie ma się sprawa z linkami referującymi - czyli z różnych systemów partnerskich gdzie za kliknięcie w link osoba postująca otrzymuje jakieś profity.
  Jeżeli już podajesz link do jakiejś porady na inne forum to pod następującymi warunkami:
  -tej porady nie ma na Naszym forum,
  -jeżeli jakieś forum swoim regulaminem zabrania podawania linków do www.mobilneforum.pl to kategorycznie zabrania się wstawiania linków do tego forum.

  Takie posty będą bezwzględnie usuwane, a ich autorzy odpowiednio nagradzani.

  Nie tolerujemy postów w stylu poszukaj / popatrz na Secured URL.Dozwolony jest tylko konkretny link do konkretnej porady.
  6.3. Reputacja nie może być dodawana bez powodu. Nabijanie punktów reputacji oraz wszelkie pakty z tym związane będą karane z całą surowością. Zabrania się także dawania reputacji zwrotnej.
  6.4. Zabrania się kopiowania treści postów na inne fora bez zgody autora. Sugerujemy, aby do screenshotów dodawać znak wodny lub tekst, informujący kto jest autorem oraz adres naszego forum. Umieszczenie takiej informacji w screenie nie jest obowiązkiem, aczkolwiek utrudni nieco proceder kopiowania.
  6.5. Zgodnie z Art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za pliki umieszczone przez użytkowników.
  6.6. Jeżeli jakieś materiały na forum naruszają Twoje prawa autorskie zgłoś to administracji. Zostaną natychmiast usunięte.

  Poprzednia wersja regulaminu


  REGULAMINY DZIAŁÓW:
  Zasady działu Android - Programy
  Zasady działu Android - Gry
  Zasady działu Android - Nawigacja
  Zasady działu Android - Modyfikacje
  Zasady działu Android - Opinie o urządzeniach

  Zasady działu Bada - Programy
  Zasady działu Bada - Gry
  Zasady działu Bada - Nawigacja
  Zasady działu Bada - Opinie o urządzeniach

  Zasady działu BlackBerry - Dyskusja Ogólna
  Zasady działu BlackBerry - Gry
  Zasady działu BlackBerry - ROMY
  Zasady działu BlackBerry - Opinie o urządzeniach
  Zasady działu BlackBerry - Programy
  Zasady działu BlackBerry - Nawigacja
  Zasady działu BlackBerry - Tematy

  Zasady działu Maemo - Programy
  Zasady działu Maemo - Gry
  Zasady działu Maemo - Opinie o urządzeniach

  Zasady działu Symbian S60 - Symbian^3 - Nawigacja
  Zasady działu Symbian S60 - Symbian^3 - Gry
  Zasady działu Symbian S60 - Symbian^3 - Programy
  Zasady działu Symbian S60 - Symbian^3 - Opinie o urządzeniach
  Zasady działu Symbian S60 - Symbian^3 - Modyfikacje
  Zasady działu Symbian S60 - Symbian^3 - Tematy

  Zasady działu Symbian S60 - os9.4 (S60v5)(Symbian^1) - Programy
  Zasady działu Symbian S60 - os9.4 (S60v5)(Symbian^1) - Gry
  Zasady działu Symbian S60 - os9.4 (S60v5)(Symbian^1) - Nawigacja
  Zasady działu Symbian S60 - os9.4 (S60v5)(Symbian^1) - Opinie o urządzeniach


  Zasady działu Symbian S60 - os9.1/os9.2/os9.3 (S60v3) - Programy
  Zasady działu Symbian S60 - os9.1/os9.2/os9.3 (S60v3) - Gry
  Zasady działu Symbian S60 - os9.1/os9.2/os9.3 (S60v3) - Nawigacja
  Zasady działu Symbian S60 - os9.1/os9.2/os9.3 (S60v3) - Modyfikacje ROM
  Zasady działu Symbian S60 - os9.1/os9.2/os9.3 (S60v3) - Wygaszacze / czcionki/ flash
  Zasady działu N-Gage 2.0 - Gry
  Zasady działu N-Gage 2.0 - Dyskusja


  Zasady działu Symbian S60 - os7.0/os8.0/os8.1 (S60v2) - Aplikacje
  Zasady działu Symbian S60 - os7.0/os8.0/os8.1 (S60v2) - Gry
  Zasady działu Symbian S60 - os7.0/os8.0/os8.1 (S60v2) - Nawigacja

  Zasady działu Symbian UIQ - os7.0/os9.1/os9.2 - Programy
  Zasady działu Symbian UIQ - os7.0/os9.1/os9.2 (UIQv2/UIQv3) - Gry
  Zasady działu Symbian UIQ - os7.0/os9.1/os9.2 (UIQv2/UIQv3) - Nawigacja
  Zasady działu Symbian UIQ - os7.0/os9.1/os9.2 - Modyfikacje

  Zasady działu PocketPC/Palm - Programy
  Zasady działu PocketPC/Palm - Gry
  Zasady działu PocketPC/Palm - ROMy

  Zasady działu iPhone/iPod Touch - Programy
  Zasady działu iPhone/iPod Touch - Gry
  Zasady działu iPhone/iPod Touch - Opinie o urządzeniach


  Zasady działu Nokia (S40)
  Zasady działu Sony Ericsson

  Zasady działu PSP
  Zasady działu GBA
  Zasady działu GBC
  Zasady działu NDS

  Zasady działu Aplikacje PC

  Zasady działu Programowanie

  Zasady działu Nokia N-series / E-series (os8.1/os9.1/os9.2)
  Zasady działu Nokia S60 (os6/os7/os8)
  Zasady działu PDA
  Zasady działu Pozostałe telefony i urządzenia

  Zasady działu Filmy na telefon


  Ciesz się tym forum, uczestnicz w życiu na nim i współpracuj z innymi, by uczynić to forum najlepszym forum o technologiach mobilnych!
  Ostatnio edytowane przez jarmk ; 01-09-14 o 19:48 Powód: przywrócenie pkt. 4.8


  Chciałbyś mieć dzwonek z jakiejś piosenki, ale jej nie posiadasz/nie umiesz wyciąć? PISZ DO MNIE NA PW!


  Oto moja historia przygód z komórkami: Motorola cd160, Talkabout T2288, Siemens C35i, Nokia 3310, Nokia 5510, Nokia 3510i, Alcatel OneTouch Club +, Nokia 3510i, Nokia 3200, Motorola E398b, Motorola C975, Nec c21i, Motorola E398@E1 ROKR, Motorola A1000, Nokia N73, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N85, Samsung i900 Omnia 8GB, Nokia E71, N95 8GB, N96, 5800XM@C6-00, C6-00 + 6300, GT-i8260 Core, GT-i9300, G900F, Nexus 6 32GB, Lenovo Moto Z Play, OnePlus 5T 8GB 128 GB, OnePlus 6 8GB 128 GB , OnePlus 7 Pro 8GB 256 GB

Podobne wątki

 1. Regulamin Mobilne Forum Polska - KONIECZNIE PRZECZYTAJ !
  Przez Regulamin w dziale Ważne ogłoszenia
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 03-01-15, 07:31
 2. Pierwszy iPhone 4 na Forum iPmart Polska (czyt. Ja)
  Przez krolez w dziale Opinie o urządzeniach
  Odpowiedzi: 63
  Ostatni post / autor: 25-02-11, 21:55
 3. Drugi urodzinowy konkurs Forum iPmart Polska
  Przez Bolec w dziale Archiwum
  Odpowiedzi: 41
  Ostatni post / autor: 07-08-10, 15:30
 4. Ipmart-Forum wersja mobilna
  Przez Mozart07 w dziale Sugestie i uwagi forumowiczów
  Odpowiedzi: 16
  Ostatni post / autor: 24-07-10, 12:53
 5. 2 pomysły odnośnie forum ipmart polska
  Przez wooks w dziale Sugestie i uwagi forumowiczów
  Odpowiedzi: 11
  Ostatni post / autor: 17-05-09, 16:33

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów