Witaj Gościu, jeśli to widzisz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Proszę poświęć chwilę na kliknij tu aby się zarejestrować w kilku prostych krokach, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji naszego forum. Proszę pamiętać aby nie tworzyć bezsensownych nicków (na przykład losowy ciąg liter i cyfr) oraz przedstawić się na forum aby poznać naszą społeczność.

Lista tagów użytkowników

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
 1. #1
  Zdziadziały Wujek emeryt
  Awatar BaRTaSs  Płeć
  Dołączył/a
  lip 2008
  Lokalizacja
  Za Tobą... (SJ)
  Posty
  2,571
  Sieć
  Plejuś
  Telefon
  Nexus 6
  FW
  Android Marshmallow 6.0.1
  Tablet
  Lenovo A10-70L
  Wspomniany
  14 Post(y)
  Tagowany
  0 Temat(ów)
  Poziom reputacji
  5568
  (5568p.)

  Domyślnie Regulamin iPmart forum Polska - wersja 2008

  Regulamin Forum : "iPmart-forum Polska"


  Wstęp:

  To są podstawowe zasady forum iPmart Polska. Przeczytaj je przed napisaniem czegokolwiek.
  Rejestrując się na forum jednocześnie akceptujesz poniższy regulamin.
  Za wszelkie przejawy łamania bądź naruszania regulaminu będą udzielane kary z permanentnym zablokowaniem dostępu do forum (banem permanentnym) włącznie.

  I. Postanowienia ogólne:
  To forum dedykowane jest technologiom i urządzeniom mobilnym, ich tuningowaniu, naprawianiu, modyfikacjom i nie tylko. Pliki i informacje na tej stronie są TYLKO I WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU OSOBISTEGO! Zarząd forum nie ponosi odpowiedzialności za nie, ani za ich użytkowanie.
  II. Rejestracja:
  2.1. Nick wybrany podczas procesu Rejestracji nie może stwarzać pozorów świadomego podszywania się pod inną osobę już zarejestrowaną na forum.
  Jeśli okoliczności będą wskazywać na celowe działanie, konto zostanie zablokowane.
  Nick użytkownika nie może zawierać słów ogólnie uznanych jako obraźliwe ani wulgaryzmów.
  2.2. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta. Nieprzestrzeganie tej reguły będzie karane banem na adres IP i/lub zgłoszeniem wykroczeń przeciw netykiecie do dostawcy usług internetowych. Jeżeli zachodzi uzasadniona potrzeba założenia nowego konta należy w tej sprawie zgłosić się do obsługi forum poprzez [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  2.3. Forum wymaga aktywacji poprzez link wysyłany na podany przy rejestracji adres email. W związku z powyższym konieczne jest podanie poprawnego istniejącego adresu email.
  2.4. Radzimy zwrócić uwagę na punkty 3.2, 4.3, 4.7, 4.9, 4.13, 4.14, 5.2 [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]. Zapoznanie się z nimi pozwoli uniknąć błędów najczęściej popełnianych przez nowych użytkowników.
  2.5. Konta użytkowników, którzy przez okres 4 lat nie logowali się na forum, będą automatycznie usuwane.
  III. Zasady udostępniania plików:
  3.1. Nasze forum jest ukierunkowane tylko i wyłącznie na nowe, pełne wersje oprogramowania (programów, gier, firmware, itd.). Dlatego też zabrania się umieszczania na naszym forum starszych wersji od tych, które pojawiły się w ostatnim czasie (chyba, że korzystanie z najnowszej wersji w pełni jej możliwości nie jest możliwe), a także wersji demo, czy trial (za wyjątkiem działu „Dyskusja na temat gier”). Zamieszczane oprogramowanie musi posiadać do wyboru język polski lub angielski. Wszystkie aplikacje umieszczamy w osobnych wątkach. Pojawiające się natomiast nowsze wersje (aplikacji, gier, firmware itd.) które znajdują się już na forum umieszczamy w istniejącym już wątku. Aktualizując dany program / grę należy pamiętać o tym, aby post zawierał changelog oraz link do bezpośredniego pobierania. Posty niespełniające tego warunku będą usuwane.
  Koniecznie taki post raportujemy z dopiskiem "NOWA WERSJA" aby moderator działu uaktualnił tytuł wątku oraz podał odnośnik do najnowszej wersji.
  - Wszelkie pliki dodajemy w postaci linku do zewnętrznego darmowego serwera ( pod pojęciem darmowy serwer rozumiemy taki na którym za pobranie czegokolwiek nie jest pobierana opłata ani nie wymagane jest rejestracja użytkownika).
  - W związku z powyższym zalecamy stronę: [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] choć nie jest to wymagane.
  - Dopuszczamy podanie mirrorów tylko i wyłącznie wtedy, gdy pliki zostały umieszczone na innym serwerze niż zippyshare, gdy poprzednie linki wygasły (są nieaktywne) lub na życzenie innych użytkowników forum. Wszystkie posty z linkami nie spełniające tych warunków będą usuwane jako duble.
  - Dopuszczamy podanie np.linka do "chomika" pod warunkiem dodania go jako alternatywy linka na darmowy serwer.
  - link na zew. serwer koniecznie zamieszczamy wg poniższego przykładu:
  [dlink]Tutaj link[/ dlink] (Po znakach "/" bez spacji). Tagu [dlink] używamy TYLKO I WYŁĄCZNIE do zamieszczenia linków bezpośrednio prowadzących do pobierania plików.

  Możemy też skorzystać z przycisku w edytorze [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  Poniższe zalecenia dotyczą tylko nowych wątków z programami/grami:
  - koniecznie zamieszczamy opis programu/gry w języku polskim (logiczny, sensowny i zgodny z gramatyką)
  - koniecznie zamieszczamy minimum dwa zrzuty przedstawiające wygląd gry/aplikacji ("okładka/reklama" lub film może być dodatkowo).
  Użytkownik ma 24 godziny na poprawę wątku, który nie spełnia powyższych zaleceń. Moderator poprosi o poprawę tylko wtedy, gdy wątek będzie zawierał link do pliku z programem / grą. Brak poprawy spowoduje przeniesienie wątku do Kosza !!!
  3.2. Zawsze używaj WYSZUKIWARKI przed udostępnieniem jakiegokolwiek pliku i przed zadaniem jakiegokolwiek pytania, gdyż być może plik lub odpowiedź znajdziesz już na forum.
  3.3. Na forum nie wolno zamieszczać aplikacji/map (oraz linków) firmy TomTom, Navmax.
  3.4. Poszczególne działy na forum mogą się rządzić prawami minimalnie odbiegającymi od regulaminu ogólnego. Aby uniknąć nieporozumień, prosimy przed udostępnieniem plików zapoznać się z zasadami działu w którym zakładacie temat.
  IV. Zasady pisania postów i tworzenia nowych tematów:
  4.1. Na forum używa się języka polskiego. Jeśli cytujesz oryginalny tekst w innym języku niż rodzimy, powinieneś go koniecznie przetłumaczyć w sposób zrozumiały dla innych.
  Dopuszczalne jest jedynie podawanie zmian (changelog) w języku angielskim.
  Administratorzy i Moderatorzy mają prawo i będą usuwać(z wyjątkiem w/w) bez ostrzeżenia posty nie pisane w rodzimym języku.
  4.2. Pisz poprawnie - jeśli masz z tym problemy korzystaj z przeglądarki z korekcją błędów, np. Firefox.
  4.3. Przestrzegaj zasad netykiety. Zabronione jest pisanie treści obraźliwych, rasistowskich, obscenicznych, wulgarnych (nawet w wersji zakropkowanej / zagwiazdkowanej) , oszczerczych, nienawistnych, grożących, seksualnie nastawionych, obrażających uczucia religijne, ani żadnych innych, które łamią prawa.
  Zabronione jest także pisanie postów, które nic nie wnoszą do tematu lub całkowicie od niego odbiegających. Treści łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
  4.4. Nie pisz posta pod swoim ostatnim postem tylko edytuj ten ostatni. Post pod swoim postem można napisać jedynie w przypadku gdy upłynęło 24h od ostatniego zapisu.
  4.5. Rozdzielczość wstawianej grafiki jest dowolna, na forum zastosowano skrypt, który automatycznie zmniejsza zbyt duże obrazy do odpowiedniej wielkości. Jedynym wymogiem, jest zastosowanie tagów : [IMG]
  4.6. Zabronione jest ponowne umieszczanie tych samych plików, postów, wątków. Duble będą usuwane.
  4.7. W żadnym wypadku nie wolno pisać ”dziękuję” jako post nic nie wnoszący do tematu, nie ma na to żadnych wymówek! Do dziękowania służy specjalny przycisk "Dzięki". Tak samo "suchy" post z prośbą o podziękowanie tzw. punkty reputacji będzie uznany za spam.
  4.8. Użytkownik nie ma prawa prosić o punkty reputacji w ŻADNYM poście. Ta zasada dotyczy również podpisów w sygnaturach, prywatnych wiadomościach oraz wpisach przy pomocy klawisza "Dzięki" (czyli jedynej możliwej formie podziękowania).
  4.9. Tworząc nazwę tematu wyraź jasno swój problem. Koniecznie dodaj w poście lub w tytule wątku model urządzenia którego problem dotyczy nawet jak jest taki sam jak podany w Twoim profilu! Jeżeli piszesz w dziale poświęconym konkretnemu modelowi urządzenia to poprzedni zapis nie obowiązuje. Nie używaj słów(ani ich odmian) "problem","pomoc" nadając tytuł dla nowego wątku. Już sam fakt tworzenia go w działach "Problemy,Pomoc" daje wystarczające informacje.Tak zatytułowane wątki będą usuwane bez ostrzeżenia.
  Problemy dotyczące aplikacji zgłaszamy w wątkach z danymi aplikacjami.
  Ponadto jeżeli założyłeś temat w dziale z pytaniami, a dyskusja pozwoliła na rozwiązanie problemu, koniecznie poinformuj nas o tym fakcie stosownym postem i poprzez raportowanie.
  4.10. Wszelkie tematy traktujące o chęci sprzedaży, kupna lub zamiany danego urządzenia zakładamy w dziale [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] na zasadach określonych oddzielnym [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ].
  4.11. Wszelkie posty/wątki z zapytaniem typu:
  -jak zmienić IMEI na inny?
  -znalazłem telefon ale jest zablokowany. Jak go odblokować?
  -jak dostać się do zabezpieczonej sieci Wi-Fi? Jak złamać hasło do sieci? itp. czyli w jawny sposób próbujące przywłaszczyć sobie cudzą własność będą bezwzględnie usuwane.
  4.12. Przed napisaniem nowego tematu w danym dziale zapoznaj się z zasadami jakie w nim obowiązują i przestrzegaj ich!
  4.13. Prośby o udostępnienie określonych plików należy kierować wyłącznie w "Strefach poszukiwań" po uprzednim sprawdzeniu, czy pliki te nie znajdują się już na forum. Tworzenie nowych wątków w tym celu jest surowo zabronione
  4.14. Na forum został wprowadzony limit czasu przeznaczonego na edycję postu. Wynosi on 14 dni.
  Jeśli ktoś chce wyedytować swój post po 14 dniach od napisania proszony jest o napisanie nowego posta w wątku z uwagami, co należy zmienić (załącznik, link itp...) i zaraportowanie nowego postu (przycisk ) prosząc o poprawę konkretnego postu (np. post1)."
  V. Struktura oraz działanie forum, moderatorzy:
  5.1. Jeżeli natkniesz się na post, wątek, plik lub inne treści, które znajdują się już na forum, bądź łamiące Regulamin musisz go zaraportować. Zanim to zrobisz należy odnaleźć drugi identyczny post, wątek, bądź plik i w raporcie umieścić link do takiej treści. Jeżeli nie jesteś w stanie potwierdzić swojego raportu, NIE MASZ PRAWA pisać niesprawdzonych informacji na ten temat.
  5.2. Jeśli jakikolwiek post lub wątek na forum wymaga ingerencji (poprawienie tytułu wątku, usunięcie, przeniesienie itp.) Administratorów lub Moderatorów należy je raportować. Taki raport jest widoczny dla wszystkich członków Zarządu wraz z szczegółowymi danymi, które ułatwią interwencję.
  5.3. Ignorowanie, bądź podważanie decyzji/poleceń moderatorów jest niedopuszczalne i będą wyciągane z tego konsekwencje.
  5.4. Żaden użytkownik forum nie ma prawa zachowywać się jakby był Webmasterem, Administratorem lub Moderatorem tego forum. Zostaw moderację ludziom za to odpowiedzialnym.
  5.5. Administratorzy i Moderatorzy nie mają obowiązku przestrzegać tego regulaminu.
  5.6. Wszelkiego rodzaju komentowanie regulaminu poza działem [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] jest zabronione.
  Jeżeli macie jakieś sugestie lub pytania dotyczące zasad obowiązujących na forum, czujecie się pokrzywdzeni działaniem administratorów lub moderatorów prosimy o założenie nowego wątku w wyżej wymienionym forum, aby w nim rozpocząć dyskusję na bulwersujący Was temat.
  Wszelkiego rodzaju dyskusja na temat regulaminu w wątkach poza działem [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] będzie niezwłocznie usuwana.
  VI. Pozostałe istotne informacje i regulacje, pozwalające na sprawne działanie forum:

  6.1. To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Adres e-mail jest używany tylko do potwierdzenia szczegółów rejestracji i hasła (oraz do przesyłania nowych haseł w przypadku zapomnienia aktualnego).
  6.2. Na forum nie wolno reklamować stron komercyjnych, tzn. takich, gdzie za pobranie czegokolwiek (dzwonka, gry, tapety) żądana jest opłata. Podobnie ma się sprawa z linkami referującymi - czyli z różnych systemów partnerskich gdzie za kliknięcie w link osoba postująca otrzymuje jakieś profity.
  Jeżeli już podajesz link do jakiejś porady na inne forum to pod następującymi warunkami:
  -tej porady nie ma na Naszym forum,
  -jeżeli jakieś forum swoim regulaminem zabrania podawania linków do [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ] to kategorycznie zabrania się wstawiania linków do tego forum.

  Takie posty będą bezwzględnie usuwane, a ich autorzy odpowiednio nagradzani.

  Nie tolerujemy postów w stylu poszukaj / popatrz na [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ].Dozwolony jest tylko konkretny link do konkretnej porady.
  6.3. Reputacja nie może być dodawana bez powodu. Nabijanie punktów reputacji oraz wszelkie pakty z tym związane będą karane z całą surowością. Zabrania się także dawania reputacji zwrotnej.
  6.4. Zabrania się kopiowania treści postów na inne fora bez zgody autora. Sugerujemy, aby do screenshotów dodawać znak wodny lub tekst, informujący kto jest autorem oraz adres naszego forum. Umieszczenie takiej informacji w screenie nie jest obowiązkiem, aczkolwiek utrudni nieco proceder kopiowania.
  6.5. Zgodnie z Art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za pliki umieszczone przez użytkowników.
  6.6. Jeżeli jakieś materiały na forum naruszają Twoje prawa autorskie zgłoś to administracji. Zostaną natychmiast usunięte.

  Poprzednia wersja regulaminu


  REGULAMINY DZIAŁÓW:
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]


  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]


  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]


  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

  [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]


  Ciesz się tym forum, uczestnicz w życiu na nim i współpracuj z innymi, by uczynić to forum najlepszym forum o technologiach mobilnych!
  Ostatnio edytowane przez jarmk ; 01-09-14 o 21:48 Powód: przywrócenie pkt. 4.8


  Chciałbyś mieć dzwonek z jakiejś piosenki, ale jej nie posiadasz/nie umiesz wyciąć? PISZ DO MNIE NA [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]


  Oto moja historia przygód z komórkami: Motorola cd160, Talkabout T2288, Siemens C35i, Nokia 3310, Nokia 5510, Nokia 3510i, Alcatel OneTouch Club +, Nokia 3510i, Nokia 3200, Motorola E398b, Motorola C975, Nec c21i, Motorola E398@E1 ROKR, Motorola A1000, Nokia N73, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N85, Samsung i900 Omnia 8GB, Nokia E71, N95 8GB, N96, 5800XM@C6-00, C6-00 + 6300, GT-i8260 Core, GT-i9300, G900F, Nexus 6 32GB

Podobne wątki

 1. Regulamin Mobilne Forum Polska - KONIECZNIE PRZECZYTAJ !
  Przez Regulamin w dziale Ważne ogłoszenia
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 03-01-15, 08:31
 2. Pierwszy iPhone 4 na Forum iPmart Polska (czyt. Ja)
  Przez krolez w dziale Opinie o urządzeniach
  Odpowiedzi: 63
  Ostatni post / autor: 25-02-11, 22:55
 3. Drugi urodzinowy konkurs Forum iPmart Polska
  Przez Bolec w dziale Archiwum
  Odpowiedzi: 41
  Ostatni post / autor: 07-08-10, 17:30
 4. Ipmart-Forum wersja mobilna
  Przez Mozart07 w dziale Sugestie i uwagi forumowiczów
  Odpowiedzi: 16
  Ostatni post / autor: 24-07-10, 14:53
 5. 2 pomysły odnośnie forum ipmart polska
  Przez wooks w dziale Sugestie i uwagi forumowiczów
  Odpowiedzi: 11
  Ostatni post / autor: 17-05-09, 18:33

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •