Lista tagów użytkowników

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: NordVPN: Best VPN Fast, Secure & Unlimited v3.17.2+sideload / Lite + Subskrybcja

Młodszy Poster

User Info Menu

Domyślnie Odp: NordVPN: Best VPN Fast, Secure & Unlimited v3.17.2+sideload / Lite + Subskrybcja

@cenzo piękne dzięki i w ogóle dzięki całej społeczności tego wspaniałego forum.
    Dzięki takim jak Ty kupuję właśnie swoją subskrybcję.
    Ten vpn świetnie chodzi, jest super, a po co politycy mają mnie śledzić, czy wchodzę na chomika czy ściągam mp3 czy słucham jakiegoś niepoprawnego radia.
    Włączyłem cały czas na tablecie, czuję się zadowolony że nikt mnie nie śledzi.

Jestem zwyczajnym Kowalskim ale moje zainteresowania czy poglądy zostawiam dla znajomych, dostawców internetu powinno interesować tylko to, czy płacę rachunki na czas.

Jeszcze jedno, mam pozamrażane wszystkie usługi od Google, raz w miesiącu odmrażam sklep żeby zaktualizować aplikacje. Przynajmniej wiem, że mnie nie szpiegują.

Powinni Wam płacić za to, jeszcze raz dzięki za możliwość testowania pełnej palety usług Nord VPN

Starszy Poster

User Info Menu

Domyślnie Odp: NordVPN: Best VPN Fast, Secure & Unlimited v3.17.2+sideload / Lite + Subskrybcja

Ta jakim cudem wyłączyłes usługi google

龍/竜

User Info Menu

NordVPN: Best VPN Fast, Secure; Unlimited v3.17.5+sideload Oryginał + Subskrybcje

Zmiany:
    - The app was sometimes lazy in responding to Quick Connect presses.
    That attitude has been fixed. You will now know things are happening from the get-go.
    - We made the login error messages clearer.
    You will now know what to do without having to consult a seer.

Ostatnio edytowane przez cenzo ; 10-08-19 o 13:29

4. Następujący użytkownicy podziękowali cenzo za ten post przez Tapatalka:

Młodszy Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez kris55577 Zobacz posta
    Ta jakim cudem wyłączyłes usługi google
    Titaniun Backup, zamroź aplikację

Niestety czasem są potrzebne do działania niektórych innych aplikacji ale ja na tablecie ich na codzień nie potrzebuję.

Starszy Poster

User Info Menu

Nie rootuje już, właśnie dużo aplikacji wymaga działania usług, to trochę jakby sobie uciąć obydwie ręce

Młodszy Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez kris55577 Zobacz posta
    Nie rootuje już, właśnie dużo aplikacji wymaga działania usług, to trochę jakby sobie uciąć obydwie ręce
    To już jak kto lubi. Ja nie wyobrażam sobie życia bez roota.

龍/竜

User Info Menu

Kilka nowych Subskrybcji

9. 2 użytkowników wystawiło za ten post podziękowanie dla cenzo:

龍/竜

User Info Menu

Subskrybcje (17.08)

11. 2 użytkowników wystawiło za ten post podziękowanie dla cenzo:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12