Lista tagów użytkowników

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Brawa dla uploaderów.

Super Poster

User Info Menu

Domyślnie Brawa dla uploaderów.

Nareszcie odchodzi w przeszłość uploade na zasadzie - "byle jak, byle co - byle było, byle dużo" - obecni uploaderzy, a w szczególności @janek500 oraz @cenzo, okazali się być ludźmi rozumiejącymi potrzeby forumowiczów posiadających starsze wersje Androida, za co chciałbym im podziękować - do przeszłości, na szczęście, odeszli (chyba powinna być liczba pojedyńcza), Ci, którzy uploady robili na ilość, a nie na jakość, broniąc się przed maleńkimi nawet zmianami, jak przed wstrzyknięciem zarazków Dżumy czy innej Cholery (nazwa choroby), wymyślając przy tym, jakieś niestworzone pseudo "argumenty", mające przykryć ich niekompetencje ewentualnie lenistwo.

Ranking uploaderów, tworzony jest na podstawie ilości uploadów, jak mniemam, ale czy można by zrobić jakiś ranking, w którym decydowałyby głosy forumowiczów - taki "konkurs publiczności", nie na zasadzie repów, bo sytuację w ich dodawaniu zna każdy z forumowiczów, ale jakiś zupełnie oddzielny model podziękowań za ich pracę, który nie naruszałby regulaminu forum?

2. Następujący użytkownicy podziękowali janio za ten post przez Tapatalka:

Zbanowany

User Info Menu

Domyślnie Odp: Brawa dla uploaderów.

A co z repami jest nie tak?

Sent from Redemi 4X (Resurrection Remix based on Nougat 7.1.2)

Super Poster

User Info Menu

roberto341, to, że nie możesz ich przydzielać tym samym osobom, jednych po drugim - jak chcę przydzielić kolejne, to muszę najpierw rozdzielić je innym (tak było, np. w przypadku chęci podziękowania Jankowi500, za apkę Diabetes M), a poza tym, repy nie odnoszą się do działalności uploaderów, ale do ich ogólnej aktywności na forum, a dziękując za uploady, mielibyśmy np. informację o tym, jak przydatne są ich działania, bo to nie sztuka, nadziubać, nikomu do niczego niepotrzebnych uploadów, a przy okazji, oni mieliby informacje zwrotną, jakie uploady są potrzebne, a jakie niekoniecznie.

P.S.
    Sorki, że nie stawiam @ przed nickami, ale wiąże się to z błędem w czytaniu i odznaczaniu wspomnień i cytatów.
    Ostatnio edytowane przez janio ; 10-08-18 o 10:23

Zbanowany

User Info Menu

Nie wiedziałem że tak jest z repami. Ja je po prostu daję tam gdzie mi się coś podoba...

Super Poster

User Info Menu

Widocznie nigdy nie miałeś sytuacji, w której chciałeś dać kolejne repy, tej samej osobie - jest wiele wpisów, w tym moje, w których informuję, że pomimo chęci dania repa, nie mogę tego zrobić - ale, jak wspomniałem, rep jest podziękowaniem, nie tylko za uploady, ale również ogólną aktywność na forum, a mnie chodzi o docenianie uploaderów za same uploady i za to, np. czy przy nich wpisują wersję Androida, na której działa dany upload - jest to kontynuacja mojego pomysłu, za obronę którego, prawdopodobnie za sprawą, do niedawna "szarej eminencji" tego forum - dostałem bana - docenią to głównie Ci, którzy mają starsze systemy, a do których również ja się zaliczam, ale pomysł nie jest podyktowany moją prywatą, bowiem wiele osób na tym forum, działa na KK.

Weteran

User Info Menu

To jest zrobione po to aby uniknąć patologi która była kiedyś na forum kiedy kolesie dawali kolesiom repy hurtowo ... i tak powinno zostać

PS.Zawsze możesz dać repo do każdej wstawki która Ci się podoba przez TP ... tam nie masz żadnych ograniczeń

---------- Post połączono o 13:08 ---------- Poprzedni post był o 11:32 ----------

janio na forum nie ma uploaderów no może poza cenzo ... o janek500 nie będę się wypowiadał bo dla mnie to paździerz który próbuje zabłysnąć na forum ale to tylko uplinker ... krtóry pasie się na linkach innych
    Ostatnio edytowane przez RadWad ; 11-08-18 o 12:09

8. Następujący użytkownicy podziękowali RadWad za ten post przez Tapatalka:

Super Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez RadWad Zobacz posta
    To jest zrobione po to aby uniknąć patologi która była kiedyś na forum kiedy kolesie dawali kolesiom repy hurtowo ... i tak powinno zostać
    RedWad, ja wiem po co to jest zrobione i tego niem krytykuję, mówię tylko, że taki jest stan faktyczny - w przypadku podziękowań za uploady, może udałoby się zrobić tak, żeby za jeden upload, dało się podziękować tylko raz.

PS.Zawsze możesz dać repo do każdej wstawki która Ci się podoba przez TP ... tam nie masz żadnych ograniczeń
    To po co, jest utrzymywana ta fikcja, o której piszesz powyżej?
    Poza tym wyraźnie wytłumaczyłem, dlaczego, moim zdaniem, nie powinny to być uploady.

o janek500 nie będę się wypowiadał bo dla mnie to paździerz który próbuje zabłysnąć na forum ale to tylko uplinker ... krtóry pasie się na linkach innych
    RedWad, albo się wypowiadasz, albo nie - proponuję, żebyś się zdecydował - dla mnie każdy, który umieszcza linki do uploadów, jest uploadrem, bez względu na to, na czym się pasie, bo nie zamierzam w to wnikać - jak patrzę na zegarek, to chcę wiedzieć która jest godzina, a nie jak to działa.

Twoją wypowiedź dotyczącą kolegi z forum, uważam za wysoce niestosowną i łamiącą regulamin.

Tak, czy inaczej, wątek jest nie o tym, kto kogo uważa, za kogo, a więc byłbym wdzięczny, żeby kolejni wypowiadający się, trzymali się tematu wątku, żeby znowu nie doszło do niepotrzebnych spięć, za które, to ja dostanę po głowie.
    Ostatnio edytowane przez janio ; 11-08-18 o 16:54

Zbanowany

User Info Menu

Pamiętaj że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą Grunt że na początku określiłeś swój cel. Nawet jak będą spięcia będzie można zawsze do czegoś wrócić = meritum.

Póki co będę obserwował bo mnie odpowiada tyle repów na ile zasłużyłem w takiej konfiguracji jaka teraz jest. W życiu bym nie pomyślał że dostanę aż tyle nie upiąc za często... Pozdro.

Sent from Redemi 4X (Resurrection Remix based on OS 7.1.2)
    Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 11-08-18 o 18:27

Super Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez roberto341 Zobacz posta
    Nawet jak będą spięcia będzie można zawsze do czegoś wrócić = meritum.
    Meritum czego? - jesteś w stanie wrócić do meritum wątku, za który zostałem zbanowany? - odpowiadam - nie, bo mój wątek został razem z przyznaniem mi bana, skasowany - sam się w nim wypowiadałeś, nie pamiętasz?

Jeszcze raz apeluję o merytoryczne wpisy, a jeśli nie macie nic merytorycznego do napisania, to się powstrzymajcie od komentarzy - nie pod każdym wątkiem, trzeba się wypowiadać - jeśli nie będzie wpisów, to wątek umrze śmiercią naturalną, co będzie oznaczało, że mój pomysł nie chwycił - nie zamierzam go sztucznie podtrzymywać

12. Następujący użytkownicy podziękowali janio za ten post przez Tapatalka:

Rekrut

User Info Menu

Fakt, jeśli chodzi o (janek500) zawsze ogarnia temat i poratuje.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów