Lista tagów użytkowników

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Usuwanie postów

Super Poster

User Info Menu

Domyślnie Usuwanie postów

Mam pytanie, czy usuwanie postów, nie powinno być uzasadnione przez usuwającego?

Kiedyś, każde usunięcie posta, było uzasadniane na PW, teraz wpisy znikają bez śladu i jakiegokolwiek uzasadnienia.

Może mi ktoś wytłumaczyć, jak to jest możliwe?

Na e-maila dostałem info:

"Witaj janio,

janek500 właśnie odpowiedział w subskrybowanym przez Ciebie wątku - Usuwanie postów - w Sugestie i uwagi forumowiczów na MobilneForum.pl.

Odnośnik do wątku:
    https://www.mobilneforum.pl/showthre...w&goto=newpost

Poniżej znajduje się wiadomość, która właśnie została zamieszczona:
    Zauważyłem to samo ze niewiadomo kto te posty usuwa i bez podania przyczyny
    ***************"

To, gdzie jest ten wpis kolegi janka500?
    Ostatnio edytowane przez janio ; 13-07-18 o 14:04 Powód: Dopisek

iPmart Crew
    Tłumacz iPmart
    Weteran

User Info Menu

Domyślnie Odp: Usuwanie postów

Hehe..

Ostatnio edytowane przez the_naturat_com ; 02-02-19 o 17:16

Telefon: S9+ SM-G965F / S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100
    Telefon: Note GT-N7000 / 2x S2 GT-I9100 / J3 2016 SM-J320F
    Dodatki: Gear S SM-R750 / Gear VR SM-R323
    Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Obowiązkowa lektura - Regulamin forum, Ważne ogłoszenia, Netykieta.
    Pozdrawiam the_naturat_com.

Zbanowany

User Info Menu

Ja mam inne pytanie choć tematycznie zbieżne. Dotyczy spamowania. Co rusz dostaję info o usunięciu moich postów lub ich części za rzekome spamowanie. Dziś za dodanie odpowiedzi na to pytanie:

https://www.mobilneforum.pl/showthread.php?p=1590667

która miała pobudzić usera do samodzielnych poszukiwań na podstawie tego do czego już na tym forum doszliśmy (dodałem info w których postach był rozwijany ten temat - ani jednego linka spoza forum nie wrzucałem) by albo znalazł odpowiedź albo inaczej sformował pytanie. Tę część mojego postu usunięto. Definicja spamu w słowniku języka polskiego jest taka:

Secured URL

Jaka jest na forum?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 27-01-19 o 19:21

Weteran

User Info Menu

Jeżeli piszesz zbyt często i nachalnie do Administracji to jest "SPAM" a jeżeli tylko czasami to jest tylko uwaga nad którą "Administracja się w swoim czasie jak jej będzie pasowało pochyli
    Ostatnio edytowane przez RadWad ; 27-01-19 o 23:34

Zbanowany

User Info Menu

Mnie bardziej chodzi o to że wiele postów które tu napisałem - przyznasz że merytorycznie staram się raczej podchodzić do tematu z sensem - jest ostatnio dość często uznawane przez administrację za rzekomy spam. Nie jest ważne nawet to że za taki post dostaję repa = informacja którą w nim zawarłem była komuś potrzebna.

Wyjątek - dziś z TV Trwam. Tu akurat moderator miał sporo racji usuwając praktycznie całą dyskusję która w dużej mierze nie dotyczyła tej aplikacji.

W innych wątkach bywa mega zasadniczy. Nie piszę tego żeby kogoś obrażać. Chcę zrozumieć o co chodzi.

Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 29-01-19 o 22:29

Super Poster

User Info Menu

Jeszcze raz proszę o sprawdzenie, co to jest i na czym polega spam - forum nie daje możliwości spamowania, może być mowa, co najwyżej o OT, ale nie o spamie - chyba, że ktoś ukuł sobie, nikomu nie znaną, nową definicję spamu.

7. Następujący użytkownicy podziękowali janio za ten post przez Tapatalka:

Super Poster

User Info Menu

Czy moderator, może czasami przenieść post, do odpowiedniego wątku, zamiast go usuwać?

9. Następujący użytkownicy podziękowali janio za ten post przez Tapatalka:

iPmart Crew
    Tłumacz iPmart
    Weteran

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez roberto341 Zobacz posta
    Definicja spamu w słowniku języka polskiego jest taka:

Secured URL

Jaka jest na forum?
    Przechwytywanie.jpg

Telefon: S9+ SM-G965F / S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100
    Telefon: Note GT-N7000 / 2x S2 GT-I9100 / J3 2016 SM-J320F
    Dodatki: Gear S SM-R750 / Gear VR SM-R323
    Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Obowiązkowa lektura - Regulamin forum, Ważne ogłoszenia, Netykieta.
    Pozdrawiam the_naturat_com.

Zbanowany

User Info Menu

No i co? Zaraportowałem coś co uznałem za niepotrzebne według defaultowej możliwości jaką daje tt. Za to moderator od wielu dni uznaje część moich postów za spam. Powiem więcej - jak już mi się nie chce merytorycznie argumentować po raz kolejny tej samej rzeczy (bo i po co skoro coś już było do końca wyjaśnione?) dodaję post w którym zdarza mi się dopisać w których postach sprawa była wcześniej opisana (jeśli wiem w których i chcę komuś podpowiedzieć). Dostęp do wiedzy którą zdobyliśmy/dodaliśmy wcześniej też już jest niedozwolony na tym forum?
    Będzie mniej spamu jak 15 razy udzielimy tej samej odpowiedzi bo ktoś (nowi userzy) za jakiś czas zadadzą to samo pytanie? Nie lepiej żeby taki ktoś już udzieloną odpowiedź sobie z naszą pomocą znalazł/zrozumiał coś złożonego (jak było w tym przypadku i wiele razy w latach ubiegłych) a potem ewentualnie zadał zupełnie nowe pytanie? Pomijam że wtedy w wątku macie większy ruch (który Google pod kątem pozycjonowania lubi) a userzy czytając to do czego doszliśmy wcześniej stają się bardziej zaawansowani w kontekście działania danej aplikacji i samego forum.

Chyba że rzeczywiście chcecie zrobić tutaj warez o czym moderator już w zeszłym roku pisał:

https://www.mobilneforum.pl/showthread.php?p=1564784

A podobno to miejsce dla wszystkich:

https://www.mobilneforum.pl/showthread.php?p=1592034

Wszyscy to chyba osoby podobne do nas i zupełnie inne. Mniej lub bardziej dociekliwe. Te które szukają wiedzy i te które chcą kawę na ławę itd. I chyba tylko od nich powinno zależeć jak się określą. User chciał w tamtym wątku by mu przypomnieć jak pakiet działa, nie wskazać gotową odpowiedź - przynajmniej tak to odczytałem (mimo to zrobiłem jedno i drugie - nie została usunięta część posta która według logiki @tnc nie pasowała tylko cały a pytanie o które chodziło jest w tej chwili pozostawione bez żadnej odpowiedzi)

https://www.mobilneforum.pl/showthread.php?p=1592175

Proszę całą administrację o ustosunkowanie się do tematu. Jeśli teraz dostanę bana to znaczy że @janio miał rację w innym wątku i mamy tu władzę absolutną jednego moderatora.

Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 15-02-19 o 18:38

Zbanowany

User Info Menu

Sprawa rozwojowa i w końcu moderator w wątku LP raczył się na ten temat wypowiedzieć. Kopia mojej odpowiedzi którą udzieliłem bezpośrednio na odpowiedź moderatora z wątku LP przewidując że post tam zostanie usunięty. Aj, mimowolnie jedno zdanie mi się chyba powtórzyło biorąc pod uwagę to co powyżej.
    Cytat Zamieszczone przez the_naturat_com Zobacz posta
    @roberto341 podanie numeru postu i zmuszanie do przekopania połowy wątku w poszukiwaniu odpowiedzi to nie jest rzetelna odpowiedź i takie wpisy będą usuwane. Albo podajesz odpowiedź lub link do postu albo nie zaśmiecaj wątku.

O Twojej prośbie o perma też pomyślę.
    Koniec OT.
    Rób co chcesz. Ja nie naruszam regulaminu. Takie posty były przez lata i nadal są dozwolone. W wątku dotyczącym usuwania postów przez Ciebie wyjaśniłem po co to.:

https://www.mobilneforum.pl/showthread.php?t=249993

Nie będę się powtarzał co te moje posty jasno potwierdzają. Tylko Tobie w tej chwili przeszkadzają. Jeśli uważasz że nie będzie śmietnika jak 15 razy komuś odpowiesz to samo bo pyta a nie chce mu się szukać to rób tak dalej. Co jest najlepsze zdarza się że osoby które już o jakąś rzecz pytały, dostały wyjaśnienie i dały za nie repa pytają o to samo ponownie po jakimś czasie. Wróżę same sukcesy temu miejscu.

PS. Nie prosiłem o żadnego perma ale fajnie wiedzieć jakiego bana chcesz dać za pisanie postów zgodnych z regulaminem.

Ostatnio edytowane przez roberto341 ; 31-03-19 o 17:46

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni