Lista tagów użytkowników

Strona 78 z 78 PierwszyPierwszy ... 2868767778
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 780

Wątek: Zmiany na forum - temat zbiorczy

Zbanowany

User Info Menu

Domyślnie Odp: Zmiany na forum - temat zbiorczy

Cytat Zamieszczone przez Draco Zobacz posta
    Multikonta są niedozwolone i nie ma od tego wyjątków.
    To nie było żadne multikonto, zostało to wyjaśnione dawno temu, właśnie z Tobą, za pośrednictwem Goku - masz luki w pamięci?

Czy, jeśli mieszkam z rodzicami i chcę mieć oddzielne konto, to powinienem się albo od nich wyprowadzić, albo zmienić dostawcę netu???

Dlaczego pozwoliłeś TNC, na usunięcie tej dyskusji przez TNC, który był jej przedmiotem - sytuacja analogiczna do tego, co dzieje się obecnie w PiSim ministerstwie, gdzie Ziobro, będzie wyjaśniał swoje przewiny - jemu również przyklaskujesz, bo metody identyczne.

Rafael niestety wylał się na wszystkich, podobnie Asia.
    A, teraz zrobiłeś to Ty - pamiętam, jak @janio, proponowałeś opuszczenie forum, a grzegorz_bu, mimo, że prosił o zlikwidowanie konta, tego odmówiłeś, twierdząc, że jego decyzja jest zbyt pochopna - tak wygląda Twój obiektywizm, co nie podoba Ci się to, jak ktoś Wam mówi prawdę w oczy - gdzie jest ta lista zmian, których mieliście dokonać - gdzie ona jest??? - dałeś wolną rękę szkodnikowi TNC - tyle Twoich zasług, przynajmniej w ostatnim czasie, dla forum.
    Ty miałeś za zadanie, byś obiektywnym rozjemcą, a nie firmatorem wszelkich nadużyć moderatora - skąd się bierze ta krytyka, jak myślisz - wymyśliliśmy ją sobie???

Zbanowany

User Info Menu

Dopóki nie znajdzie się Admin, będę zaglądał.
    Czyli, dokładnie tak, jak do tej pory - czy mógłbyś wyjaśnić powody zbanowania @roberto341 i @janio? - mógłbyś wyjaśnić, które zapisy regulaminu złamali?

Zbanowany

User Info Menu

Dopóki nie znajdzie się Admin, będę zaglądał.
    Przecież macie kandydata w postaci @the_natural_com, niech dokończy swego dzieła zniszczenia, a później niech się nim napawa.

Zbanowany

User Info Menu

To pod Twoimi rządami, mieliśmy najgorszych moderatorów, których, za ich nieprzestrzeganie regulaminu, musieliście wyrzucać - niczego Cię to nie nauczyło?

User Info Menu

Jeszcze kilka komentarzy z Twojej strony i opuścisz forum jak koledzy.

I w tym momencie rozumiem i w pełni popieram tnc.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Zbanowany

User Info Menu

Jesteście siebie warci, a kiedy go nierozumiałeś, skoro piszesz, że "tym razem" - napisz, kiedy stanąłeś po stronie usera, a może tak, jak Ziobro w ministerstwie, nie wiedziałeś co się dzieje na forum - o, Twoim obiektywizmie i bezstronności już pisałem, opierając się na konkretnym przykładzie traktowania userów.

Zbanowany

User Info Menu

Dlaczego unikacie odpowiedzi na ti, za co został zbanowany @roberto341 i @janio - co macie do ukrycia czy to, że nie potraficie zmierzyć się ze słowami krytyki, którą traktujecie jak atak?
    Gdzie jest Wasza lista zmian, o której twierdzliście, że takową posiadacie - gdzie są te zmiany?
    Nie potraficie odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące Waszej działalności, a TNC, jedyne z czego ma satysfakcję, to, to, że nie dopuści moich komentarzy - to jest gówniarzeria, bo dorośli ludzie tak się nie zachowują.

User Info Menu

Nie będę prowadził monologów z Tobą. Nie zrobiłeś nic dla tego forum dlatego też nie oceniaj innych. Koniec tematu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

iPmart Crew
    Tłumacz iPmart
    Weteran

User Info Menu

@Draco zatwierdziłem wszystkie moderowane posty @anty, aby było widać, dlaczego musi opuścić to forum (pomijając multikonto z @janio i @dragon65) i by nikt nie miał wątpliwości jak bardzo szkodzi atmosferze na forum.

Konta @anty, @janio i @dragon65 permanentnie zablokowane.
    Ostatnio edytowane przez the_naturat_com ; 02-09-19 o 19:55

Telefon: S9+ SM-G965F / S7 EDGE SM-G935F / A5 2017 SM-A520F / Note 2 GT-N7100 / Note GT-N7000 / 2x S2 GT-I9100 / J3 2016 SM-J320F
    Tablet: Tab 3 8.0 SM-T310 / Tab 2 7.0 GT-P3110
    Dodatki: Gear S3 SM-R760 / Gear S SM-R750
    Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Obowiązkowa lektura - Regulamin forum, Ważne ogłoszenia, Netykieta.
    Pozdrawiam the_naturat_com.

10. Następujący użytkownicy podziękowali the_naturat_com za ten post przez Tapatalka:

Weteran

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez the_naturat_com Zobacz posta
    @Draco zatwierdziłem wszystkie moderowane posty @anty, aby było widać, dlaczego musi opuścić to forum (pomijając multikonto z @janio i @dragon65) i by nikt nie miał wątpliwości jak bardzo szkodzi atmosferze na forum.

Konta @anty, @janio i @dragon65 permanentnie zablokowane.
    I bardzo dobrze tępić trioli co tylko sieją ferment

Strona 78 z 78 PierwszyPierwszy ... 2868767778