Lista tagów użytkowników

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Puzo Mario - Ojciec Chrzestny [AUDIOBOOK PL]

Weteran

User Info Menu

Domyślnie Puzo Mario - Ojciec Chrzestny [AUDIOBOOK PL]

Puzo Mario - Ojciec Chrzestny [SUPERPRODUKCJA - Słuchowisko PL]

Opis:
    „Ojciec Chrzestny” to historia włoskiego klanu Corleone rozgrywająca się w tętniącym życiem Nowym Jorku przełomu lat 40. i 50. W role nestora rodu, Don Vita Corleone, wcielił się Janusz Gajos, towarzyszy mu plejada polskich aktorów: Borys Szyc, Lukasz Simlat, Adam Woronowicz czy Tomasz Kot. W wyreżyserowanym przez Krzysztofa Czeczota słuchowisku usłyszymy także najlepsze glosy firmy Samsung i Plus a także klientów Audioteki, wybrane podczas specjalnie zorganizowanych castingów. „Ojciec Chrzestny” to ponad 20 godzin doskonale przeczytanej prozy nie tylko o mafijnych porachunkach, ale także o sile rodziny i przyjaźni.
    Don Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych. Tyran i szantażysta (słynne powiedzenie „mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia”), a zarazem człowiek honoru, sprawuje rządy żelazną ręką. Jego decyzje maja charakter ostateczny. Wśród swoich wrogów wzbudza respekt i strach, wśród przyjaciół – zasłużony, choć nie całkiem bezinteresowny szacunek. Kiedy odmawia uczestnictwa w nowym, intratnym interesie, handlu narkotykami, wchodzi w ostry, krwawy konflikt z Cosa Nostra. Honor rodziny może uratować tylko najmłodszy, ukochany syn Vita Michael, bohater wojenny. Czy okaże się godnym następcą Ojca Chrzestnego?

Wielkosc calosci: 1,89 GB
    Czas trwania : 18h 53m 44s
    Bit rate: 256kbps
    Rodzaj kompresji: rar
    Zawartosc uploadu: mp3
    Wersja jezykowa: PL

Obsada:

Ostatnio edytowane przez RadWad ; 13-09-15 o 15:57

Starszy Poster

User Info Menu

Domyślnie Odp: Puzo Mario - Ojciec Chrzestny [AUDIOBOOK PL]

Czy można prosić o ponowny upload?

Weteran

User Info Menu

Proszę nowy link ... przyjemnego słuchania

Starszy Poster

User Info Menu

Dzięki Mistrzu! Jesteś niezawodny. Oglądałem co prawda te filmy ale książka zawsze dla mnie była lepsza. Ostatnio odkryłem przyjemność słuchania audiobooków przed snem. Ustawiam automatyczny wyłącznik czasowy i słucham leżąc w wyrku aż zasnę. Coś wspaniałego. Dzięki!
    Chciałem wynagrodzić ale system odmówił. Następnym razem, obiecuję.

Poster

User Info Menu

Zaś link zdechł. Jest szansa na ponowne wstawienie?

Cenzura cenzura cenzura z Xperia Z2

User Info Menu

PL Odp: Puzo Mario - Ojciec Chrzestny [AUDIOBOOK PL]

Ojciec Chrzestny - Mario Puzo

Opis:

"Ojciec chrzestny", jedna z największych powieści XX wieku, sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy i zasłużenie okrzyknięta została mianem arcydzieła. Wielowątkowa opowieść skupia się wokół losów jednej z najpotężniejszych rodzin mafijnych w Nowym Jorku oraz głowy tego rodu, tytułowego Ojca Chrzestnego - Don Vita Corleone. Co oczywiste, życie w takim środowisku polega na stałym łamaniu prawa, jest pełne przemocy i brutalności, nie brak w nim krwawych zabójstw i najokrutniejszych zbrodni, jednak mafia w powieści Puzo ma również inne oblicze. Na plan pierwszy wysuwa się bowiem nie tyle zwykła chęć władzy i rywalizacja pomiędzy Rodzinami, co reguły, którym pozostaje się wiernym - lojalność wobec rodziny, szacunek i szlachetność oraz prosta zasada, że każda zdrada wymaga pomsty. Za przykład służy nam tu sam Vito Corleone - człowiek wymagający, ale sprawiedliwy, mądry i odpowiedzialny, wzorowy ojciec i mąż. To właśnie ta fascynująca gra honoru i nienawiści, szacunku i pogardy, miłości i śmierci sprawia, że powieść czyta się (i słucha!) z zapartym tchem...

wielkosc paczki: 398 MB
    czas trwania: 19h 50m 30s
    bit rate: 48kbps
    rodzaj kompresji: rar
    zawartosc uploadu: mp3
    wersja jezykowa: PL
    czyta: Ksawery Jasienski

7. Następujący użytkownicy podziękowali Kaperecz za ten post przez Tapatalka:

bzl

Rekrut

User Info Menu