Lista tagów użytkowników

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Dmca

 1. #1

  User Info Menu

  Domyślnie Dmca

  MobilneForum Polska – Polityka DMCA

  MobilneForum Polska przestrzega 17 U.S.C. § 512 oraz Digital Millennium Copyright Act ("DMCA"). Zgodnie z naszymi zasadami postępowania odpowiadamy na każde naruszenie i podejmujemy odpowiednie czynności zgodnie z Digital Millennium Copyright Act ("DMCA") lub innym prawami ochrony własności intelektualnej o podobnym charakterze zastosowania.

  Jeśli państwa materiał chroniony prawami autorskimi został udostępniony na MobilneForum.pl (lub jeśli łącza do chronionego materiału zostaną zwrócone jako wyniki naszej wyszukiwarki) i wyrażają państwo chęć aby zostały one usunięte, musimy otrzymać pisemną prośbę, która zawiera informacje wymienione poniżej. Prosimy mieć na uwadze, że są państwo odpowiedzialni za szkody (wliczając koszty oraz opłaty prawne) jeśli informacje zamieszczone na naszej stronie zostaną fałszywie przedstawione. Zalecamy uprzedni kontakt z adwokatem w celu pomocy prawnej w tej sprawie.

  Niżej wymienione punkty muszą być zawarte w roszczeniu dotyczącym naruszeniu praw autorskich:

  - Dowód pełnomocnictwa osoby upoważnionej by działać w imieniu podmiotu posiadającego prawa autorskie, które zostały rzekomo naruszone.
  - Wystarczające dane kontaktowe do wymiany korespondencji. Poprawny adres e-mail jest wymagany.
  - Szczegółowe informacje dotyczące materiału chronionego prawem autorskim oraz przynajmniej jedną frazę z wyszukiwarki której wynikiem jest ów materiał.
  - Oświadczenie, że strona składająca zażalenie działa w dobrej wierze oraz, że użycie materiału nie jest upoważnione przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawa.
  - Oświadczenie, że informacje zawarte w zawiadomieniu są dokładne i pod karą krzywoprzysięstwa, że jest się upoważnionym by działać w imieniu podmiotu posiadającego prawa autorskie, które zostały rzekomo naruszone.
  - Roszczenie musi zawierać podpis podmiotu upoważnionego do działania w imieniu właściciela praw autorskich, które jest rzekomo naruszane.

  Prosimy o wysłanie zawiadomienia o naruszeniu poprzez nasz formularz kontaktowy: "Kontakt"
  Zawiadomienia wysłane w inny niż powyższy sposób nie będą rozpatrywane.

  Prosimy o zachowanie okna czasowego na odpowiedź drogą mailową od jednego do pięciu dni roboczych. Przestrzegamy, iż zawiadamianie innych organów, takich jak dostawca usług telekomunikacyjnych, nie przyspieszą procesu wyjaśniającego, a mogą wpłynąć na opóźnioną reakcję ze względu na niepoprawnie złożone zastrzeżenie.

  Oświadczenie:

  Większość treści zamieszczonych na MobilneForum.pl jest hostowanych lub wysłanych na strony hostingowe (takie jak YouTube, Mega.co.nz, Tinypic.com, Mediafire.com, etc.). Te strony hostingowe mają swoje zasady użytkowania, które zabraniają użytkownikom wysyłania na nie nielegalnych treści lub materiałów. Nie odpowiadamy za materiały zamieszczone na innych stronach internetowych. Nie mamy informacji o tym przez kogo i skąd zostały owe materiały wysłane. Nasze zasady postępowania pod żadnym względem nie promują ani nie zachęcają do nielegalnych aktów. W każdym przypadku MobilneForum.pl nie odpowiada za publikowane materiały oraz treści.

  Aby zgłosić nadużycie w odniesieniu do zawartości, plików lub wszelkiego materiału, prosimy o kontakt przy użyciu formularza kontaktowego "Kontakt" z krótkim i rzeczowym opisem sprawy. Treści obraźliwe będą niezwłocznie usuwane.
  Ostatnio edytowane przez Draco ; 17-07-16 o 18:06

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów