Lista tagów użytkowników

Strona 2272 z 2274 PierwszyPierwszy ... 1272177221722222226222702271227222732274 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,711 do 22,720 z 22732

Wątek: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Poster

User Info Menu

Domyślnie Odp: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Poszukuję :
    Anatomy 3D Atlas 2.0.4 FULL VERSION

W necie pobrałem Apk+obb ale niestety program nie jest odblokowany albo źle zamieniam pliki obb. Posłucham rad i z góry dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Rekrut

User Info Menu

Szukam aplikacji do animowanej tapety - wymagania mam niewielkie, chcę tylko, żeby ustawiona przeze mnie tapeta, zmieniała położenie wraz ze zmianą położenia telefonu, czyli po prostu, się przesuwała na boki i góra - dół.

Przez wiele lat korzystałem z apki 3D Image Livepaper, ale niestety na obecnym telefonie z Oreo, ekran dostaje głupawki i cały czas drży.

Początkujący Poster

User Info Menu

Szukam animowanej tapety 3D pogoda

Rekrut

User Info Menu

Witam,
    poszukuję programu, w którym będzie można wybierać docelowe urządzenie do odtwarzania dźwięku, wiem że jest Lesser AudioSwitch ale może by było coś darmowego? Lub inna propozycja??
    dzięki

Starszy Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez maniek159 Zobacz posta
    Szukam aplikacji do animowanej tapety - wymagania mam niewielkie, chcę tylko, żeby ustawiona przeze mnie tapeta, zmieniała położenie wraz ze zmianą położenia telefonu, czyli po prostu, się przesuwała na boki i góra - dół.

Przez wiele lat korzystałem z apki 3D Image Livepaper, ale niestety na obecnym telefonie z Oreo, ekran dostaje głupawki i cały czas drży.
    O coś takiego Ci chodzi'

https://play.google.com/store/apps/d...tler.pro.earth

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Rekrut

User Info Menu

Tam chyba nie można ustawić własnej tapety.

Poster

User Info Menu

@maniek159
    Z ciekawości sprawdziłem podaną przez Ciebie aplikację (która zresztą nazywa się 3D Image Live Wallpaper ) i na androidzie 10 działa bez żadnych problemów, więc trochę dziwne są Twoje kłopoty na andku 8. Jesteś pewien, że to wina systemu, a nie telefonu?
    Ostatnio edytowane przez zulu88 ; 26-03-20 o 23:25

Rekrut

User Info Menu

@zulu88 nie rozumiem co ma do mojej prośby Twój wpis, sugerujesz mi zmianę telefonu, po to, żeby działała prawidłowo ta aplikacja?
    Ostatnio edytowane przez maniek159 ; 27-03-20 o 18:21

Rekrut

User Info Menu

Dubel - do usunięcia.

Poster

User Info Menu

Cześć.
    Czy możecie polecić odtwarzacz mp3, ale żeby miał suwak do zwalniania i przyspieszania piosenek bez zmiany wysokości tonów?
    Od lat używałem Maven, ale na Androidzie 10 nie chce działać...

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Tagi dla tego wątku

1.0, 1.2, 100, 114, 140, 211, 300, 402, 600, 830, aby, ale, andka, andku, android, androida, angielsku, apa, apk, apki, aplikacja, aplikacje, aplikacji, apple, apps, asus, backup, backupa, bez, blokujący, blue, bluetooth, caller, center, cha, chat, che, chodzi, color, combat, cos, coś, cyanogen, czarne, czasie, czy, czyli, czytanie, dane, danych, data, dialer, dla, dni, dobrego, doda, dodam, dostęp, droid, droida, drop, dział, działa, działający, działania, dzwonki, edytor, eee, ekran, ekranie, ekranu, emulator, fajnych, filmów, flash, font, full, galaxy, gallery, gameboy, gameloftu, gdy, gdzie, gier, gify, gmail, gnurobbo, google, gprs, gra, grac, granica, grę, gry, grä™, głosem, głośności, htc, http, https, i9100, ics, identyfikacja, ikon, ile, ime, img, impact, info, inne, innego, inny, inną, ins, internet, internetu, itp, jak, jaka, jakas, jaki, jakiego, jakieś, jakis, jako, jaką, java, javę, jazdy, jednak, jej, jest, jestem, język, jeśli, jpg, juz, kafelki, kalkulatora, kart, karteczki, kaĺźdä…, każdym, każdą, keyboard, kies, kilka, kilku, killer, klawiatura, klawiatury, kom, komputer, komputerem, komu, końcu, kontaktów, kontaktu, ktăłry, które, który, ktos, kwadraty, ledem, lepsze, light, lista, listy, live, lokalizowania, louncher, lounchera, lub, mam, manager, marketu, mia, miałem, mnie, mobile, moim, moje, mojego, mojej, mowa, może, multiplayer, musi, nagrywanie, najlepiej, najlepszy, napewno, nas, nawet, nazwy, nazywa, newsami, nie, nieodebranych, nieprzeczytane, niwelujacy, niż, nokia, obsluga, ock, odczytanie, odnośnie, odp, odpalanie, odpalić, odtwarzacz, odtwarzania, okia, online, opera, optymalizacja, oraz, ore, osoby, ostatnim, pad, palringo, patcher, pdfów, pho, phone, piszę, play, player, plików, pobranie, pobrać, pobrały, pocket, pod, podczas, podobny, pogodowä…, pogodową, pogrania, pokazuje, polaczen, polecacie, polish, polska, polski, polskich, polskie, polsku, pomoc, pomocą, pomozecie, poniżej, posiada, poszczególnych, poszukeje, poszukiwań, poszukiwany, poszukuje, poszukujä™, potrzeb, potrzebny, potrzebuje, powiększa, poziomów, połączenia, połączeniach, później, problemy, produktach, profilu, program, program pocztowy, programów, programu, programy, prośba, przeglądarki, przez, przypadek, przypominanie, przysyłającej, pulpitów, pyta, pytanie, qwerty, rade, rdstmc, registry, repa, roma, romie, rotacja, router, rozbudowanego, rozdzielczość, rozmowy, różnych, s16, sam, samochodu, samsung, samsungów, sciagniecie, screen, screeny, script, search, sgs, sgs2, się, siecią, sieć, silver, size, siłowni, skale, skalowanie, skradzionego, skąd, sms, smsa, soccer, soft, sony, speech, sposób, sprawdzić, sprawdziä‡, standardowego, standardowy, sterowania, stock, stockowych, store, strefa, strefa poszukiwań, stronę, stronä™, sugestie, swiecacy, swoim, sys, system, szukam, szybsze, słownik, tak, takie, takiego, tam, tapatalk, task, tekst, tekstu, telefo, telefon, telefonie, telefonu, temat, teraz, tes, text, titanium, tr101, transfer, treningu, tutaj, tyle, tylko, udostępniam, umozliwiajacy, unclocker, upc, url, urządzenia, usunąć, użytkowników, v13, video, wallpaper, wersja, wersji, wgranie, widget, widgety, więcej, wifi, wifi or gprs, wildifre, witam, wprowadzanie, wrzucenie, wstawienie, wszyscy, wszystkie, wszystkim, wszystko, www, wybrać, wychodzacedziecko, wygląda, wylaczania, wysyła, wysyłane, wysyłanie, wyłączyć, wątek, wątków, włączania, włączyć, zablokowac, zablokowane, zacząc, zamiast, zapomniałem, zapytania, zdalnego, zdarzenia, zeby, znajdz iphone, znaków, zrobic, zrobić, zwiększa, zwiä™ksza, ściągnięcie

Zobacz tagi

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów