Lista tagów użytkowników

Strona 2212 z 2236 PierwszyPierwszy ... 12121712211221622202221022112212221322142222 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,111 do 22,120 z 22355

Wątek: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Poster

User Info Menu

Domyślnie Odp: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Cytat Zamieszczone przez janio Zobacz posta
    Działa na PIE?
    Działa na wszystkim .

Super Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez the_naturat_com Zobacz posta
    @janio najlepszy jest Nova Launcher.
    Wcześniej już napisałem mu i było 0 reakcji a na twój post odpowiada, każe komuś czytać swój post ponownie a sam ma chyba problem z czytaniem

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez the_naturat_com ; 12-07-19 o 15:26 Powód: Regulamin 5.4.

Zbanowany

User Info Menu

@racer666, chciałbym wytłumaczyć, dlaczego nie było reakcji na Twoją propozycję - zwyczajnie uznałem, że przeczytałeś mój wpis i sprawą oczywistą było dla mnie, że Twoja propozycja odpowiada moim wymaganiom, jednak po wpisach @Maciej59, wolałem się upewnić.

Nie dałem Ci od razu repa, bo chcę najpierw wypróbować tego lauchera i dopiero wówczas chciałem się odnieść do Twojej propozycji.

Poster

User Info Menu

Ma może ktoś tą aplikację DeepNude

Starszy Poster

User Info Menu

Witam jest szansa na tą apke? Mi band maps https://play.google.com/store/apps/d....re.mibandmaps

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

龍/竜

User Info Menu

@tekem _Witam masz Root? Mam wersje 3.1.8 Patched , i aktualną z GP 4.0.0 nie patched

- - - Połączono posty - - -

ver 3.1.8 Patched

ver 4.0.0 Oryginał

Ostatnio edytowane przez cenzo ; 14-07-19 o 22:51

7. Następujący użytkownicy podziękowali cenzo za ten post przez Tapatalka:

Starszy Poster

User Info Menu

Nie mam roota, oryginał

龍/竜

User Info Menu

Dodano zalączniki post #22115 , jak nie masz to tylko pozostaje wersja 3.8.1 , bo bez roota wywali ci licencje na 4.0.0

10. Następujący użytkownicy podziękowali cenzo za ten post przez Tapatalka:

Starszy Poster

User Info Menu

@cenzo
    Jeszcze jedna prośba o tą apke sleep timer https://play.google.com/store/apps/d...oid.SleepTimer

龍/竜

User Info Menu

13. Następujący użytkownicy podziękowali cenzo za ten post przez Tapatalka:

Tagi dla tego wątku

1.0, 1.2, 100, 114, 140, 211, 300, 402, 600, 830, aby, ale, andka, andku, android, androida, angielsku, apa, apk, apki, aplikacja, aplikacje, aplikacji, apple, apps, asus, backup, backupa, bez, blokujący, blue, bluetooth, caller, center, cha, chat, che, chodzi, color, combat, cos, coś, cyanogen, czarne, czasie, czy, czyli, czytanie, dane, danych, data, dialer, dla, dni, dobrego, doda, dodam, dostęp, droid, droida, drop, dział, działa, działający, działania, dzwonki, edytor, eee, ekran, ekranie, ekranu, emulator, fajnych, filmów, flash, font, full, galaxy, gallery, gameboy, gameloftu, gdy, gdzie, gier, gify, gmail, gnurobbo, google, gprs, gra, grac, granica, grę, gry, grä™, głosem, głośności, htc, http, https, i9100, ics, identyfikacja, ikon, ile, ime, img, impact, info, inne, innego, inny, inną, ins, internet, internetu, itp, jak, jaka, jakas, jaki, jakiego, jakieś, jakis, jako, jaką, java, javę, jazdy, jednak, jej, jest, jestem, język, jeśli, jpg, juz, kafelki, kalkulatora, kart, karteczki, kaĺźdä…, każdym, każdą, keyboard, kies, kilka, kilku, killer, klawiatura, klawiatury, kom, komputer, komputerem, komu, końcu, kontaktów, kontaktu, ktăłry, które, który, ktos, kwadraty, ledem, lepsze, light, lista, listy, live, lokalizowania, louncher, lounchera, lub, mam, manager, marketu, mia, miałem, mnie, mobile, moim, moje, mojego, mojej, mowa, może, multiplayer, musi, nagrywanie, najlepiej, najlepszy, napewno, nas, nawet, nazwy, nazywa, newsami, nie, nieodebranych, nieprzeczytane, niwelujacy, niż, nokia, obsluga, ock, odczytanie, odnośnie, odp, odpalanie, odpalić, odtwarzacz, odtwarzania, okia, online, opera, optymalizacja, oraz, ore, osoby, ostatnim, pad, palringo, patcher, pdfów, pho, phone, piszę, play, player, plików, pobranie, pobrać, pobrały, pocket, pod, podczas, podobny, pogodowä…, pogodową, pogrania, pokazuje, polaczen, polecacie, polish, polska, polski, polskich, polskie, polsku, pomoc, pomocą, pomozecie, poniżej, posiada, poszczególnych, poszukeje, poszukiwań, poszukiwany, poszukuje, poszukujä™, potrzeb, potrzebny, potrzebuje, powiększa, poziomów, połączenia, połączeniach, później, problemy, produktach, profilu, program, program pocztowy, programów, programu, programy, prośba, przeglądarki, przez, przypadek, przypominanie, przysyłającej, pulpitów, pyta, pytanie, qwerty, rade, rdstmc, registry, repa, roma, romie, rotacja, router, rozbudowanego, rozdzielczość, rozmowy, różnych, s16, sam, samochodu, samsung, samsungów, sciagniecie, screen, screeny, script, search, sgs, sgs2, się, siecią, sieć, silver, size, siłowni, skale, skalowanie, skradzionego, skąd, sms, smsa, soccer, soft, sony, speech, sposób, sprawdzić, sprawdziä‡, standardowego, standardowy, sterowania, stock, stockowych, store, strefa, strefa poszukiwań, stronę, stronä™, sugestie, swiecacy, swoim, sys, system, szukam, szybsze, słownik, tak, takie, takiego, tam, tapatalk, task, tekst, tekstu, telefo, telefon, telefonie, telefonu, temat, teraz, tes, text, titanium, tr101, transfer, treningu, tutaj, tyle, tylko, udostępniam, umozliwiajacy, unclocker, upc, url, urządzenia, usunąć, użytkowników, v13, video, wallpaper, wersja, wersji, wgranie, widget, widgety, więcej, wifi, wifi or gprs, wildifre, witam, wprowadzanie, wrzucenie, wstawienie, wszyscy, wszystkie, wszystkim, wszystko, www, wybrać, wychodzacedziecko, wygląda, wylaczania, wysyła, wysyłane, wysyłanie, wyłączyć, wątek, wątków, włączania, włączyć, zablokowac, zablokowane, zacząc, zamiast, zapomniałem, zapytania, zdalnego, zdarzenia, zeby, znajdz iphone, znaków, zrobic, zrobić, zwiększa, zwiä™ksza, ściągnięcie

Zobacz tagi

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów