Lista tagów użytkowników

Strona 2211 z 2214 PierwszyPierwszy ... 1211171121112161220122092210221122122213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,101 do 22,110 z 22138

Wątek: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Zbanowany

User Info Menu

Domyślnie Odp: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Cytat Zamieszczone przez janio Zobacz posta
    Szukam jakiegoś wypasione launchera, który działa na PIE - od wielu lat mam Next Launchera, ale PIE, krzyczy, że jest niezgodny z wersją Androida - niby działa, ale nie wiadomo kiedy może się wykrzaczyć.
    Nova launcher

Wysłane z mojego GM1903 przy użyciu Tapatalka

Weteran

User Info Menu

Ja urzywam Go lauchera od wielu lat Jeszcze starej wersji z Pl
    I nie narzekam ma wszystko co trzeba

Secured URL
    Secured URL

Maciej59
    Tapatalk VIP 6.4.2 -849
    Ostatnio edytowane przez Maciej59 ; 11-07-19 o 17:36

Weteran

User Info Menu

@Maciej59, Next Launcher jest następcą Go Launchera, a więc nie sądzę, żeby działał na PIE, skoro NL, ma z nim problem.

Weteran

User Info Menu

O czym ty mówisz

To sa 2 różne aplikacje
    Jakim nastepcą obydwie są w GP

Maciej59
    Tapatalk VIP 6.4.2 -849
    Ostatnio edytowane przez Maciej59 ; 11-07-19 o 18:54

Weteran

User Info Menu

Sprawdź, kto jest twórcą obydwu - jesteś pewny, że Go Launcher działa na PIE, bo to był zasadniczy mój warunek i gdyby nie to, że NL ma z nim problem, to nigdy nie zamieniłbym go na żaden inny, tym bardziej, że zapłaciłem za niego, swego czasu, coś koło 4 dych.
    Ostatnio edytowane przez janio ; 11-07-19 o 19:09

Weteran

User Info Menu

Może i tak ten sam twórca
    Ja tylko pokazakem go
    A czy bedzie działał to nie wiem nie mam Pie
    Trzeba tylko sprawdzić mi dziala idealnie tylko ja mam roma 4.4.2

Pozdrawiam

Maciej59
    Tapatalk VIP 6.4.2 -849
    Ostatnio edytowane przez Maciej59 ; 11-07-19 o 19:21

Weteran

User Info Menu

@Maciej59, przeczytaj - proszę - jeszcze raz mói post #22100.

8. Następujący użytkownicy podziękowali janio za ten post przez Tapatalka:

iPmart Crew
    Tłumacz iPmart
    Weteran

User Info Menu

@janio najlepszy jest Nova Launcher.

Telefon: S9+ SM-G965F / S7 EDGE SM-G935F / Note 2 GT-N7100
    Telefon: Note GT-N7000 / 2x S2 GT-I9100 / J3 2016 SM-J320F
    Dodatki: Gear S3 SM-R760 / Gear S SM-R750
    Nokia: 700 / N95 8GB / N73 / E63-1 / E71-1 / E72-1 / 5530

Obowiązkowa lektura - Regulamin forum, Ważne ogłoszenia, Netykieta.
    Pozdrawiam the_naturat_com.

10. Następujący użytkownicy podziękowali the_naturat_com za ten post przez Tapatalka:

Weteran

User Info Menu

Działa na PIE?

Poster

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez janio Zobacz posta
    Działa na PIE?
    Działa na wszystkim .

Tagi dla tego wątku

1.0, 1.2, 100, 114, 140, 211, 300, 402, 600, 830, aby, ale, andka, andku, android, androida, angielsku, apa, apk, apki, aplikacja, aplikacje, aplikacji, apple, apps, asus, backup, backupa, bez, blokujący, blue, bluetooth, caller, center, cha, chat, che, chodzi, color, combat, cos, coś, cyanogen, czarne, czasie, czy, czyli, czytanie, dane, danych, data, dialer, dla, dni, dobrego, doda, dodam, dostęp, droid, droida, drop, dział, działa, działający, działania, dzwonki, edytor, eee, ekran, ekranie, ekranu, emulator, fajnych, filmów, flash, font, full, galaxy, gallery, gameboy, gameloftu, gdy, gdzie, gier, gify, gmail, gnurobbo, google, gprs, gra, grac, granica, grę, gry, grä™, głosem, głośności, htc, http, https, i9100, ics, identyfikacja, ikon, ile, ime, img, impact, info, inne, innego, inny, inną, ins, internet, internetu, itp, jak, jaka, jakas, jaki, jakiego, jakieś, jakis, jako, jaką, java, javę, jazdy, jednak, jej, jest, jestem, język, jeśli, jpg, juz, kafelki, kalkulatora, kart, karteczki, kaĺźdä…, każdym, każdą, keyboard, kies, kilka, kilku, killer, klawiatura, klawiatury, kom, komputer, komputerem, komu, końcu, kontaktów, kontaktu, ktăłry, które, który, ktos, kwadraty, ledem, lepsze, light, lista, listy, live, lokalizowania, louncher, lounchera, lub, mam, manager, marketu, mia, miałem, mnie, mobile, moim, moje, mojego, mojej, mowa, może, multiplayer, musi, nagrywanie, najlepiej, najlepszy, napewno, nas, nawet, nazwy, nazywa, newsami, nie, nieodebranych, nieprzeczytane, niwelujacy, niż, nokia, obsluga, ock, odczytanie, odnośnie, odp, odpalanie, odpalić, odtwarzacz, odtwarzania, okia, online, opera, optymalizacja, oraz, ore, osoby, ostatnim, pad, palringo, patcher, pdfów, pho, phone, piszę, play, player, plików, pobranie, pobrać, pobrały, pocket, pod, podczas, podobny, pogodowä…, pogodową, pogrania, pokazuje, polaczen, polecacie, polish, polska, polski, polskich, polskie, polsku, pomoc, pomocą, pomozecie, poniżej, posiada, poszczególnych, poszukeje, poszukiwań, poszukiwany, poszukuje, poszukujä™, potrzeb, potrzebny, potrzebuje, powiększa, poziomów, połączenia, połączeniach, później, problemy, produktach, profilu, program, program pocztowy, programów, programu, programy, prośba, przeglądarki, przez, przypadek, przypominanie, przysyłającej, pulpitów, pyta, pytanie, qwerty, rade, rdstmc, registry, repa, roma, romie, rotacja, router, rozbudowanego, rozdzielczość, rozmowy, różnych, s16, sam, samochodu, samsung, samsungów, sciagniecie, screen, screeny, script, search, sgs, sgs2, się, siecią, sieć, silver, size, siłowni, skale, skalowanie, skradzionego, skąd, sms, smsa, soccer, soft, sony, speech, sposób, sprawdzić, sprawdziä‡, standardowego, standardowy, sterowania, stock, stockowych, store, strefa, strefa poszukiwań, stronę, stronä™, sugestie, swiecacy, swoim, sys, system, szukam, szybsze, słownik, tak, takie, takiego, tam, tapatalk, task, tekst, tekstu, telefo, telefon, telefonie, telefonu, temat, teraz, tes, text, titanium, tr101, transfer, treningu, tutaj, tyle, tylko, udostępniam, umozliwiajacy, unclocker, upc, url, urządzenia, usunąć, użytkowników, v13, video, wallpaper, wersja, wersji, wgranie, widget, widgety, więcej, wifi, wifi or gprs, wildifre, witam, wprowadzanie, wrzucenie, wstawienie, wszyscy, wszystkie, wszystkim, wszystko, www, wybrać, wychodzacedziecko, wygląda, wylaczania, wysyła, wysyłane, wysyłanie, wyłączyć, wątek, wątków, włączania, włączyć, zablokowac, zablokowane, zacząc, zamiast, zapomniałem, zapytania, zdalnego, zdarzenia, zeby, znajdz iphone, znaków, zrobic, zrobić, zwiększa, zwiä™ksza, ściągnięcie

Zobacz tagi

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów