Lista tagów użytkowników

Strona 2257 z 2265 PierwszyPierwszy ... 1257175721572207224722552256225722582259 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 22,561 do 22,570 z 22642

Wątek: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Rekrut

User Info Menu

Domyślnie Odp: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Szukam aplikacji, za pomocą której mógłbym zmapować dolne przyciski, głównie zależy mi na funkcji ubijania aplikacji dłuższym przytrzymaniem przycisku "wstecz" - Android 8.1.

Rekrut

User Info Menu

Poszukuję apki, która będzie mnie informować z jakiej sieci aktualnie korzystam w Play ( wewnętrzny roaming ). Dzięki.

Poster

User Info Menu

Cześć.
    Szukam jak najlżejszej apki do przeglądania plików doc i docx (bez edycji) oraz żeby konwertowała te pliki do pdf.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

Rekrut

User Info Menu

Zumi77
    Secured URL

Wstaw widget na pulpit
    Ostatnio edytowane przez makaTTT ; 26-01-20 o 10:07

5. Następujący użytkownicy podziękowali makaTTT za ten post przez Tapatalka:

Rekrut

User Info Menu

Ostatnio edytowane przez 14th ; 26-01-20 o 19:53

Rekrut

User Info Menu

@makaTTT
    A coś podobnego ale obsługujące DualSim + Snapdragon, bo ta appka tylko Mediateki

Rekrut

User Info Menu

Cytat Zamieszczone przez arturres Zobacz posta
    @makaTTT
    A coś podobnego ale obsługujące DualSim + Snapdragon, bo ta appka tylko Mediateki
    Mam lenovo k6 note więc działa na dual i snapdtonie.

Rekrut

User Info Menu

@makaTTT
    No niestety na Mi5 + Snap820 sygnalizuje błąd... Więc może ktoś, coś...

Poster

User Info Menu

Czy ktoś ma aplikację Foreca 4.11.3 bez reklam?

https://play.google.com/store/apps/d...ndroid.weather

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

Weteran

User Info Menu

@DonAndress zobacz czy o to ci chodziło

Tagi dla tego wątku

1.0, 1.2, 100, 114, 140, 211, 300, 402, 600, 830, aby, ale, andka, andku, android, androida, angielsku, apa, apk, apki, aplikacja, aplikacje, aplikacji, apple, apps, asus, backup, backupa, bez, blokujący, blue, bluetooth, caller, center, cha, chat, che, chodzi, color, combat, cos, coś, cyanogen, czarne, czasie, czy, czyli, czytanie, dane, danych, data, dialer, dla, dni, dobrego, doda, dodam, dostęp, droid, droida, drop, dział, działa, działający, działania, dzwonki, edytor, eee, ekran, ekranie, ekranu, emulator, fajnych, filmów, flash, font, full, galaxy, gallery, gameboy, gameloftu, gdy, gdzie, gier, gify, gmail, gnurobbo, google, gprs, gra, grac, granica, grę, gry, grä™, głosem, głośności, htc, http, https, i9100, ics, identyfikacja, ikon, ile, ime, img, impact, info, inne, innego, inny, inną, ins, internet, internetu, itp, jak, jaka, jakas, jaki, jakiego, jakieś, jakis, jako, jaką, java, javę, jazdy, jednak, jej, jest, jestem, język, jeśli, jpg, juz, kafelki, kalkulatora, kart, karteczki, kaĺźdä…, każdym, każdą, keyboard, kies, kilka, kilku, killer, klawiatura, klawiatury, kom, komputer, komputerem, komu, końcu, kontaktów, kontaktu, ktăłry, które, który, ktos, kwadraty, ledem, lepsze, light, lista, listy, live, lokalizowania, louncher, lounchera, lub, mam, manager, marketu, mia, miałem, mnie, mobile, moim, moje, mojego, mojej, mowa, może, multiplayer, musi, nagrywanie, najlepiej, najlepszy, napewno, nas, nawet, nazwy, nazywa, newsami, nie, nieodebranych, nieprzeczytane, niwelujacy, niż, nokia, obsluga, ock, odczytanie, odnośnie, odp, odpalanie, odpalić, odtwarzacz, odtwarzania, okia, online, opera, optymalizacja, oraz, ore, osoby, ostatnim, pad, palringo, patcher, pdfów, pho, phone, piszę, play, player, plików, pobranie, pobrać, pobrały, pocket, pod, podczas, podobny, pogodowä…, pogodową, pogrania, pokazuje, polaczen, polecacie, polish, polska, polski, polskich, polskie, polsku, pomoc, pomocą, pomozecie, poniżej, posiada, poszczególnych, poszukeje, poszukiwań, poszukiwany, poszukuje, poszukujä™, potrzeb, potrzebny, potrzebuje, powiększa, poziomów, połączenia, połączeniach, później, problemy, produktach, profilu, program, program pocztowy, programów, programu, programy, prośba, przeglądarki, przez, przypadek, przypominanie, przysyłającej, pulpitów, pyta, pytanie, qwerty, rade, rdstmc, registry, repa, roma, romie, rotacja, router, rozbudowanego, rozdzielczość, rozmowy, różnych, s16, sam, samochodu, samsung, samsungów, sciagniecie, screen, screeny, script, search, sgs, sgs2, się, siecią, sieć, silver, size, siłowni, skale, skalowanie, skradzionego, skąd, sms, smsa, soccer, soft, sony, speech, sposób, sprawdzić, sprawdziä‡, standardowego, standardowy, sterowania, stock, stockowych, store, strefa, strefa poszukiwań, stronę, stronä™, sugestie, swiecacy, swoim, sys, system, szukam, szybsze, słownik, tak, takie, takiego, tam, tapatalk, task, tekst, tekstu, telefo, telefon, telefonie, telefonu, temat, teraz, tes, text, titanium, tr101, transfer, treningu, tutaj, tyle, tylko, udostępniam, umozliwiajacy, unclocker, upc, url, urządzenia, usunąć, użytkowników, v13, video, wallpaper, wersja, wersji, wgranie, widget, widgety, więcej, wifi, wifi or gprs, wildifre, witam, wprowadzanie, wrzucenie, wstawienie, wszyscy, wszystkie, wszystkim, wszystko, www, wybrać, wychodzacedziecko, wygląda, wylaczania, wysyła, wysyłane, wysyłanie, wyłączyć, wątek, wątków, włączania, włączyć, zablokowac, zablokowane, zacząc, zamiast, zapomniałem, zapytania, zdalnego, zdarzenia, zeby, znajdz iphone, znaków, zrobic, zrobić, zwiększa, zwiä™ksza, ściągnięcie

Zobacz tagi

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów