Witaj Gościu, jeśli to widzisz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Proszę poświęć chwilę na kliknij tu aby się zarejestrować w kilku prostych krokach, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji naszego forum. Proszę pamiętać aby nie tworzyć bezsensownych nicków (na przykład losowy ciąg liter i cyfr) oraz przedstawić się na forum aby poznać naszą społeczność.

Lista tagów użytkowników

Strona 2014 z 2014 Pierwszy ... 10141514191419642004201220132014
Pokaż wyniki od 20,131 do 20,140 z 20140
    Super Poster
    Awatar LeszekK

kwi 2009
    Sieć
    play
    Telefon
    SGN III
    FW
    BPH2
    Wspomniany
    1 Post(y)
    Tagowany
    1 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    6834
    (6834p.)

Domyślnie Odp: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

@up ,[Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
    .... wszystko robisz na własną odpowiedzialność !

Początkujący Poster

cze 2016
    Telefon
    LG G3 CM13
    Wspomniany
    17 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    1000
    (1000p.)

Szukam najnowszej wersji patcha LP do Yatse, działającego na wersji 8.0.0

Awatar TomoS

cze 2009
    Sieć
    Plus
    Telefon
    📱 Redmi Note 4X
    FW
    📁 ⊢ Android 7.0
    Poziom reputacji
    14019
    (14019p.)

Ponawiam prośbę
    Cytat Zamieszczone przez TomoS Zobacz posta
    Notes v6.0.2 Ad_Free PL by TomoS
    Smart Sound Profiles v.3.2.4 PL by TomoS
    ColorNote Notepad Notes To Do v3.9.9 PL by TomoS
    HD Contact Photos Donate v8.2.1 PL by TomoS
    Smart Memory Booster Pro v1.7 Patched PL by TomoS
    3G Manager - Battery saver v2.2.1 PL by TomoS
    [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

Starszy Poster

kwi 2011
    Sieć
    Orangutan
    Telefon
    Sams Galaxy S5 / Dawniej Nokia N8
    FW
    Andek 6.0.1 Root
    Wspomniany
    12 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    854
    (854p.)

Poszukuję apki która ""dokładnie"" określi co w danej chwili pobiera mi net. Wiem że może to być trudne bo wciąż jesteśmy online (Non stop włączone Wifi i dane na belce) (Mam bowiem problem z tym iż mimo włączonego WiFi coś ciągnie mi MB z danych mobilnych - chciałbym dowiedzieć się co to i zablokować, ewentualnie usunąć)

Rekrut

wrz 2010
    Telefon
    e72-1
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    60
    (60p.)

Cześć, Szukam aplikacji swipe navigation unlocker - jak by ktoś miał, bardzo proszę. Dzięki!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Młodszy Poster
    Awatar qwon

wrz 2008
    Sieć
    T-Mobile,Play
    Telefon
    Xiaomi Mi4S 64GB/E 52 służbowy
    FW
    MIUI 7 Xiaomi.eu
    Wspomniany
    6 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    8830
    (8830p.)

Cytat Zamieszczone przez Piotrekn Zobacz posta
    Najlepszy program diagnostyczny pod ELM 327 jaki polecicie?
    Nie napisałeś pod jakie autko, nie wszystkie działają na wszystkich ja też polecam Torque PRO (mam Audi i działa), są też AlfaOBD, Piston OBD2

Poster
    Awatar Piotrekn

wrz 2009
    Sieć
    Mobile Viking
    Telefon
    G900F
    FW
    Resurection Remix M v5.7.3
    Wspomniany
    48 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    1887
    (1887p.)

Vw polo

Poster

maj 2009
    Telefon
    Huawei mate 9 pro
    FW
    EMUI
    Wspomniany
    4 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    539
    (539p.)

witam mam huawei mate 9pro i zainstalowane juz chyba wszystkie programy do nagrywania rozmów i wszystkie ktore probowałem nagrywają i mnie i dzwoniacego tylko dzwoniacego bardzo słabo słychac jaki program polecacie aby głośno było słychac dzwoniącego , prosze o link i pomoc

Młodszy Poster
    Awatar qwon

wrz 2008
    Sieć
    T-Mobile,Play
    Telefon
    Xiaomi Mi4S 64GB/E 52 służbowy
    FW
    MIUI 7 Xiaomi.eu
    Wspomniany
    6 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    8830
    (8830p.)

Cytat Zamieszczone przez Piotrekn Zobacz posta
    Vw polo
    No to Grupa VW-Audi czyli WAG u mnie na AUDI Torque PRO z Naszego Forum działało teraz nie mam czasu na zabawę z tym a na dokładkę gdzieś na pożyczkach "wcięło" ELM-a ale zobacz sam.

Poster
    Awatar Piotrekn

wrz 2009
    Sieć
    Mobile Viking
    Telefon
    G900F
    FW
    Resurection Remix M v5.7.3
    Wspomniany
    48 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    1887
    (1887p.)

Ok Tourque się sprawdził, zczytałem kod błędu jak i go usunąłem, dzięki

Tagi dla tego wątku

1.0, 1.2, 100, 114, 140, 211, 300, 402, 600, 830, aby, ale, andka, andku, android, androida, angielsku, apa, apk, apki, aplikacja, aplikacje, aplikacji, apple, apps, asus, backup, backupa, bez, blokujący, blue, bluetooth, caller, center, cha, chat, che, chodzi, color, combat, cos, coś, cyanogen, czarne, czasie, czy, czyli, czytanie, dane, danych, data, dialer, dla, dni, dobrego, doda, dodam, dostęp, droid, droida, drop, dział, działa, działający, działania, dzwonki, edytor, eee, ekran, ekranie, ekranu, emulator, fajnych, filmów, flash, font, full, galaxy, gallery, gameboy, gameloftu, gdy, gdzie, gier, gify, gmail, gnurobbo, google, gprs, gra, grac, granica, grę, gry, grä™, głosem, głośności, htc, http, https, i9100, ics, identyfikacja, ikon, ile, ime, img, impact, info, inne, innego, inny, inną, ins, internet, internetu, itp, jak, jaka, jakas, jaki, jakiego, jakieś, jakis, jako, jaką, java, javę, jazdy, jednak, jej, jest, jestem, język, jeśli, jpg, juz, kafelki, kalkulatora, kart, karteczki, kaĺźdä…, każdym, każdą, keyboard, kies, kilka, kilku, killer, klawiatura, klawiatury, kom, komputer, komputerem, komu, końcu, kontaktów, kontaktu, ktăłry, które, który, ktos, kwadraty, ledem, lepsze, light, lista, listy, live, lokalizowania, louncher, lounchera, lub, mam, manager, marketu, mia, miałem, mnie, mobile, moim, moje, mojego, mojej, mowa, może, multiplayer, musi, nagrywanie, najlepiej, najlepszy, napewno, nas, nawet, nazwy, nazywa, newsami, nie, nieodebranych, nieprzeczytane, niwelujacy, niż, nokia, obsluga, ock, odczytanie, odnośnie, odp, odpalanie, odpalić, odtwarzacz, odtwarzania, okia, online, opera, optymalizacja, oraz, ore, osoby, ostatnim, pad, palringo, patcher, pdfów, pho, phone, piszę, play, player, plików, pobranie, pobrać, pobrały, pocket, pod, podczas, podobny, pogodowä…, pogodową, pogrania, pokazuje, polaczen, polecacie, polish, polska, polski, polskich, polskie, polsku, pomoc, pomocą, pomozecie, poniżej, posiada, poszczególnych, poszukeje, poszukiwań, poszukiwany, poszukuje, poszukujä™, potrzeb, potrzebny, potrzebuje, powiększa, poziomów, połączenia, połączeniach, później, problemy, produktach, profilu, program, program pocztowy, programów, programu, programy, prośba, przeglądarki, przez, przypadek, przypominanie, przysyłającej, pulpitów, pyta, pytanie, qwerty, rade, rdstmc, registry, repa, roma, romie, rotacja, router, rozbudowanego, rozdzielczość, rozmowy, różnych, s16, sam, samochodu, samsung, samsungów, sciagniecie, screen, screeny, script, search, sgs, sgs2, się, siecią, sieć, silver, size, siłowni, skale, skalowanie, skradzionego, skąd, sms, smsa, soccer, soft, sony, speech, sposób, sprawdzić, sprawdziä‡, standardowego, standardowy, sterowania, stock, stockowych, store, strefa, strefa poszukiwań, stronę, stronä™, sugestie, swiecacy, swoim, sys, system, szukam, szybsze, słownik, tak, takie, takiego, tam, tapatalk, task, tekst, tekstu, telefo, telefon, telefonie, telefonu, temat, teraz, tes, text, titanium, tr101, transfer, treningu, tutaj, tyle, tylko, udostępniam, umozliwiajacy, unclocker, upc, url, urządzenia, usunąć, użytkowników, v13, video, wallpaper, wersja, wersji, wgranie, widget, widgety, więcej, wifi, wifi or gprs, wildifre, witam, wprowadzanie, wrzucenie, wstawienie, wszyscy, wszystkie, wszystkim, wszystko, www, wybrać, wychodzacedziecko, wygląda, wylaczania, wysyła, wysyłane, wysyłanie, wyłączyć, wątek, wątków, włączania, włączyć, zablokowac, zablokowane, zacząc, zamiast, zapomniałem, zapytania, zdalnego, zdarzenia, zeby, znajdz iphone, znaków, zrobic, zrobić, zwiększa, zwiä™ksza, ściągnięcie

Zobacz tagi

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów