Lista tagów użytkowników

Strona 1 z 448 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 4479

Wątek: GPS Navigation & Maps Sygic - dyskusja !

iOS9
    Gość

Domyślnie GPS Navigation & Maps Sygic - dyskusja !

Forum otrzymało żądanie producenta o usunięcie treści w wątku Sygic - LINKI
    Wątek został usunięty z forum.

W tym wątku prowadzimy tylko dyskusję na temat aplikacji SYGIC.
    Linki wstawiam tylko i wyłącznie tutaj: Klik

Dla aplikacji SYGIC TRUCK został utworzony nowy wątek, który znajduje się tutaj: Sygic-Truck

Program do zmieniania map NT i TA (SYG Utility) znajduje się tutaj

Jak zaimportować własne punkty POI ? KLIK!

Film prezentujący starszą wersję aplikacji:

Screeny:

Instrukcja obsługi nawigacji Sygic ( w j.angielskim ) - Secured URL

Instrukcja instalacji dla starszych wersji nawigacji:

1.Zassaj instalkę Sygic_14.0.2_crk_final TUTAJ
    2.Wrzuć ją na kartę SD tel. i zainstaluj aplikację.
    3.Po zainstalowaniu NIE uruchamiaj Sygica (nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest po zainstalowaniu Otworz lub Gotowe) - wybierz Gotowe.
    4.Zassaj paczkę od kolegi mixmusic ze strony 626 post nr.6254.
    5.Wypakuj na kompie tą paczkę i folder Sygic (a w nim foldery Android,Maps,Res i plik version) wrzuć na kartę SD tel.
    6.Jeśli jesteś w Polsce to teraz śmiało odpal Sygica. (ja musiałem wgrać NL bo pokazało mnie w polu hehe)
    7.Powinno Ci po chwili pokazać gdzie aktualnie się znajdujesz.
    Przykład jak ma wyglądać wpis w pliku "content" odnośnie zgodności map:

Cytat Zamieszczone przez yarozz Zobacz posta
    Dla mapy Polski wpisz:maps=TA: POL:2015.06
    Jeżeli chcesz mapy innych państw to dodajesz wpisy po przecinku do wpisu który Ci napisałem powyżej np jak chcesz dodać mapę Czech to dopisujesz do tego wpisu:,TA:CZE:2015.06
    Po Ta: nie dajesz spacji.
    Scieżki do plików Sygica dla Androida 5.x.x i 6.x.x

Pamięć wewnętrzna lub karta microSD -> Android -> data -> com.sygic.aura -> files -> Sygic
    Gdzie szukać w folderach Ulubionych, zapisanych tras, własnych POI:

Ulubione - /Sygic/Res/db items.dat

Zapisane trasy - /Sygic/Res/Itinerary .itf

Własne POI - /Sygic/Maps/Rupi/

Ikony własnych POI - /Sygic/res/icons/rupi

Po reinstalacji Sygica w/w pliki umieścić według podanych ścieżek.
    Ostatnio edytowane przez the_naturat_com ; 25-12-18 o 20:54

User Info Menu

Domyślnie Odp: Sygic 14.0.0 R-118459 [05.03.14]

Zmieniarka Map do Sygic

Dla chcących mieć możliwość kożystania z map NQ i TA

Ostatnio edytowane przez dzi3j4k ; 30-05-17 o 07:44 Powód: dodano aktywne linki oraz instrukcje ang

User Info Menu

Domyślnie Odp: Sygic: GPS Navigation 14.3.1 apk Cracked [29.05.14]

Dobra - krótki opis jak zaimportować własne pkt-y POI do Sygica....

Wymagania:

1. pliki POI powinny posiadać rozszerzenie .upi lub .rupi oraz ikony danego POI w formacie .bmp
    2. pliki upi/rupi i bmp muszą być oddzielne dla każdego kraju i o tej samej nazwie np. PL-BP.upi oraz PL-BP.bmp; PL-Biedronka.upi/ PL-Biedronak.bmp
    3. w Sygic te POI pojawią się jako kategoria Biedronka, BP
    4. ikony powinny być w formacie 100x100px. Jeśli ikona jest zbyt duża lub zbyt mała, powinna zostać ustawiona automatycznie przez aplikację.
    5. Ikona powinna posiadać format bmp 8 lub 32-bitowy

Dla leniwych - ikony można pobrać ze strony poiplaza.com a same POI z innych np. poipoint.pl, ustalić takie same nazwy POI oraz ikon.

Mając POI w formacie .upi oraz odpowiadające im ikony w formacie .bmp przenosimy pliki POI oraz ikon do folderu "import" w lokalizacji Sygic/maps/import, jesli go nie ma to go tworzymy ( folder "import" ).

Teraz po umieszczeniu maszych POI w folderze import otwieramy Sygic-a, powinno rozpocząć się automatyczne ich wczytanie, teraz wchodzimy w Ustawienia->Ulubione POI-> i tu dodajemy ulubione POI

Możemy także konwertować POI z innych formatów za pomocą convertora do formatu rupi

teraz należy:

1. otworzyć konwentor na PC
    2. kliknąć "Browse Files", powinno nastąpić automatyczne wyszukiwanie folderu gdzie są POI
    3. wybieramy plik txt który chcemy przekonwertować na .rupi ( nawigacji Sygic jest w stanie przetworzyć.upi i format rupi., Więc nie ma potrzeby konwertowania .upi na format .rupi.

UWAGA 1.
    Więcej programów do konwersji POI znajdziecie Secured URL

UWAGA 2.
    Należy pamiętać, że dodawanie POI które są już niejako w "standarcie" powoduje nakładanie się ich z własnymi; przez co mapa może stać się ciut, ciut "przeładowana".
    Ostatnio edytowane przez iOS9 ; 03-07-14 o 13:00

iOS9
    Gość

Domyślnie Odp: Sygic 14.4.2 R-119686 [28.06.14] - dyskusja !

Zapraszam do rozpoczęcia dyskusji.
    W razie pytań/problemów z wątkiem/sugestii poproszę PW lub raport.

User Info Menu

Postanowiliśmy dodać poniższy tekst z postu grzesiek_bu, ze starego, usuniętego już wątku..

Ponieważ zostałem "wywołany" do tablicy to odpowiadam:

1. koledze elbich:
    a. wierz mi w GP zawsze znajdziesz najnowszą, oficjalną, stabilną wersję aplikacji, bo to leży w interesie producenta aplikacji; co nie znaczy, że lepiej kupować tam przez aplikację licencję... to należy moim zdaniem robić na stronie producenta gdyż wtedy otrzymujesz kod aktywacyjny pozwalający uruchomić nawigację na 3 urządzeniach bez powiązania z kontem Google; zresztą kuknij tu - http://www.mobilneforum.pl/showthrea...=1#post1226939
    b. proszę nie sugerować się datą aktualizacji w GP ponieważ tata ta wskazuje wersję UDOSTĘPNIENIA właśnie wersji beta osobą, które zadeklarowały się jako beta testerzy

2. koledze SpicaMan: akurat wersja, co prawda beta - 14.3.2 warta jest instalacji ponieważ niweluje "bugi" wersji 14.3.1... i na tej wersji aktualnie też jestem, a dlaczego?

Ponieważ najnowsza wersja beta:
    1. w całej "okazałości" pokazuje się po instalacji na "czysto", czyli odinstalowaniu poprzedniej wersji i usunięciu wcześniejszych plików - wtedy nie mamy "nakładania się/obcinania" napisów
    2. pojawia się w całej krasie nowe menu
    3. co prawda,menu nie jest całkowicie przetłumaczone ale można z nawi korzystać
    4. co prawda, menu oraz interface wymaga przyzwyczajenia oraz "wizualnej" akceptacjia a
    5. można z tej wersji korzystać

to: pomimo tego powróciłem do wersji 14.3.2 ponieważ pomimo wprowadzenia takich samych ustawień co we wcześniejszych wersjach "proponuje" mi dojazd do autostrady o prawie 150 km dłuższy i to drogami lokalnymi TMC oraz Speed Cameras Premium + HUD jak w poprzednich wersjach... ale to tylko moje subiektywne dywagacje

Rekrut

User Info Menu

Jak aktywowac TMC w tej navi?

Młodszy Poster

User Info Menu

Trzeba kupić z poziomu aplikacji albo online.

User Info Menu

Domyślnie

1. Najpierw kup nawigację
    2. Teraz kup TMC

Wysłane z mojego SM-N9005

Rekrut

User Info Menu

Witam, jakiś czas temu z tego forum pobrałem najnowszą wersje tej nawigacji z wszystkimi plikami do niej, o to ta wersja sygic_14.5_crk i zauważyłem żę w nawigacji nie ma jezyka polskiego. Chciałem zapytać skąd mógłbym prbrać jezyk Polski by dograć go plików nawigacji?

User Info Menu

Domyślnie

Głosy możesz pobrać za pomocą mapdowloadera.... a jeśli chodź o brak j.polskiego w menu to musisz poczekać na kolejną wersję serwisu, może już będzie....

No i wykrakałem😄 jest już wersja 14.5.1 R-119 715. ... o zmianach jak na razie nic nie wiem, jak będzie dostępna to zamieszczę...☺

Wysłane z mojego SM-N9005
    Ostatnio edytowane przez grzesiek_bu ; 04-07-14 o 10:08

Strona 1 z 448 1231151101 ... OstatniOstatni