Witam.

Czy ktoś z Was miał podobny problem albo zna rozwiązanie mojego, mianowicie nie mogąc przejść z powrotem na Androida 4.1.2 jestem zmuszony używać wersji 4.3. Mam jednak problem z rozszerzeniem pamięci telefonu o kartę SD. Gdy już uda mi się jakoś zmusić telefon aby za pośrednictwem Link2SD programy zostały linkowane na kartę SD odpowiednio wcześniej spartycjonowaną to żaden z przeniesionych programów nie działa. Dodam że karta ma jedną partycję FAT32 (większą, Pirmary, activ) i drugą EXT3 (mniejszą, Primary, none). Testując wiem że android 4.3 nie chciał zadziałać na EXT2 do tego stopnia że po wyjęciu karty z telefonu partycja linuxowa było widziana jako EXT3 :/ Nie wiem jak telefon zamieniał partycje ale robił to automatycznie. Oczywiście był też problem z wczytaniem partycji przez Link2SD. Pojawiał się komunikat z błędem skryptu i propozycją żeby zamiast EXT2 spróbować partycji FAT32
Zatem, jak rozwiązać problem z linkowaniem za pomocą Link2SD w androidzie 4.3? Obecnie linkuje, przenosi ale żadna aplikacja przeniesiona na kartę nie działa.

Pozdrawiam.