Lista tagów użytkowników

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Degustator

User Info Menu

Domyślnie Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wydaje mi się, że 2giba może braknąć.

Twórcy zapytani zostali również o to, jak wglądać będą wymagania sprzętowe Wiedźmina 3. Rzecz jasna jeszcze nie czas na ujawnienie konkretnych konfiguracji, ale dowiedzieliśmy się, że będą one sporo wyższe od tego, z czym mieliśmy do czynienia przy okazji poprzedniej części serii.
    ---------- Post połączono o 18:33 ---------- Poprzedni post był o 18:30 ----------

Wiadomość dla piratów:

Marcin Iwiński - współzałożyciel CD Projekt - poinformował, że najnowsza część serii na PC nie złamie dobrej tradycji i także będzie pozbawiona DRM-ów.

Możesz być kim chcesz

User Info Menu

i tak to Piraci ominą
    Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał drogę jaką obrałem przejść. Mała jej część w głowie się nie mieści. Każdy kiedyś z nas stanie w obliczu śmierci

Degustator

User Info Menu

Nie mają co omijać. Zabezpieczeń nie będzie.

Możesz być kim chcesz

User Info Menu

wymagania będą podobne jak w asasin 4 jeśli postawią tylko na grafikę nexgen
    Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał drogę jaką obrałem przejść. Mała jej część w głowie się nie mieści. Każdy kiedyś z nas stanie w obliczu śmierci

Degustator

User Info Menu

Na pewno nie będą małe. Ma współpracować z PhysX 3.0

niemniej włączenie zaawansowanej fizyki prawdopodobnie zabije każdy sprzęt. Prezentacja realistycznego futra wilków, wymagała do uzyskania płynności (65 FPS) dwóch GeForce GTX Titan przy rozdzielczości 1024x768! Owszem, optymalizacje mogą znacznie poprawić sytuację, ale raczej na cuda nie należy liczyć. Podczas ostatniego spotkania prasowego twórcy zostali wprost zapytani o wymagania sprzętowe, zaś odpowiedź była jednoznaczna - będą wyższe tzn: Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie potrzebował lepszego sprzętu, niż Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w dniu premiery. Ups...
    ---------- Post połączono o 18:51 ---------- Poprzedni post był o 18:42 ----------

Nadzieja Upona chyba zgasła.

Rekrut

User Info Menu

Moje nieszczęście :< Czyli muszę jednak wymienić płytę główną aby była w stanie obsłużyć 4gb ramu bo dokładając kolejne 2gb do posiadanych, co chwile mam bluescreena

Wiedźmin 3 nie będzie posiadał zabezpieczeń ? Dziwne.. Myślałem, że zabezpieczą go solidnie, tym bardziej, że zapowiada się na porządnego hita

Degustator

User Info Menu

Kto ma kupić, kupi. A piratów nic nie powstrzyma, więc po co wydawać kasę na zabezpieczenia.

Rekrut

User Info Menu

Święta racja ! Mimo braku zabezpieczeń i tak na penwo duża część osób zdecyduje się na kupno ponieważ uważam że będzie warto a Polskie studio trzeba wspierać

9. Następujący użytkownicy podziękowali Upon58 za ten post przez Tapatalka:

Degustator

User Info Menu

Trzeba na nowe podzespoły odkładać.

Możesz być kim chcesz

User Info Menu

wymagania będą podobne jak w asain 4 według mnie

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni