Witaj Gościu, jeśli to widzisz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Proszę poświęć chwilę na kliknij tu aby się zarejestrować w kilku prostych krokach, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji naszego forum. Proszę pamiętać aby nie tworzyć bezsensownych nicków (na przykład losowy ciąg liter i cyfr) oraz przedstawić się na forum aby poznać naszą społeczność.

Lista tagów użytkowników

Strona 1 z 50 12311 ... Ostatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 496
    Rekrut

kwi 2010
    Telefon
    Xperia NEO
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    532
    (532p.)

gwiazda AutoMapa Polska v3.6 / AutoMapa Europa v4.1 [04.02.14]

Najnowsza wersja aplikacji znajduje się tutaj --->[Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]
    Najnowsza wersja aplikacji znajduje się tutaj ---> [Tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy mogą widzieć tą zawartość. ]

AutoMapa 3.1.1

Nowe, przygotowane pod koniec grudnia mapy, nowe algorytmy wykrywania i pokonywania korków oraz nowy sposób zarządzania punktami POI. Nowa AutoMapa iOS 3.1 dostępna w AppStore!

Już od dziś, użytkownicy urządzeń iPhone i iPad mogą pobrać z AppStore nową wersję AutoMapy – najchętniej kupowanego i najczęściej nagradzanego programu do nawigacji w Polsce. Nowa AutoMapa iOS 3.1 to najdokładniejsze mapy Polski zawierające m.in. ponad 49 tysięcy nawigacyjnych planów miejscowości. To najpełniejsza baza planów nawigacyjnych wśród wszystkich programów nawigacyjnych! AutoMapa, jako jedyna na rynku posiada największą bazę punktowych adresów dla wszystkich miast w Polsce. W najnowszej wersji programu przybyło ponad 87 tysięcy adresów przypisanych do konkretnych budynków osiągając poziom ponad 3,1 mln.

W aktualnych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg, które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi w chwili oddania ich do użytku automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych. Wśród gotowych do odblokowania tras znajdują się m.in. nowy odcinek A4 koło Rzeszowa, trasa S74 koło Kielc, odcinek A1 Maciejów – Wierzchowa, przedłużenie al. KEN, Most Północny w Warszawie oraz obwodnica Bytomia.

AutoMapa iOS 3.1 posiada również nową wersję systemu AutoMapa Traffic, której algorytmy wykrywania i pokonywania korków i innych zdarzeń drogowych sprawnie przeprowadzą kierowców przez gąszcz drogowych pułapek.

Nowy, niezwykle ciepło przyjęty przez użytkowników interfejs obsługi AutoMapy zyskał wraz z najnowszą wersją nową funkcjonalność ułatwiającą zarządzanie ponad 630 tysiącami Użytecznych Punktów (POI). Dzięki niej, korzystanie z ich bogatej bazy jest jeszcze łatwiejsze, a poprzez szybkie podwójne kliknięcie w ikonę POI możliwe jest błyskawiczne włączenie i wyłączenie ostrzegania o wszystkich Użytecznych Punktach w AutoMapie.

Jak podkreśla Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, nowa AutoMapa Polska dla systemu iOS udostępnia na tę platformę najnowsze i najdokładniejsze mapy naszego kraju. Dzięki nim i technologii LiveDrive! pozwalającej na sprawne pokonywanie typowych i nietypowych utrudnień drogowych użytkownicy AutoMapy iOS mogą bezstresowo podróżować zarówno w miastach, jak i poza nimi.

What's New in Version 3.1.1

✓ Poprawiony problem z błędnym wyświetlaniem informacji o POI
    ✓ Nowe, najdokładniejsze mapy Polski 2011.12
    ✓ Nowe algorytmy w technologii LiveDrive! zwiększające skuteczność wykrywania i pokonywania korków oraz innych utrudnień drogowych
    ✓ Prezentacja zmian parametrów trasy po rekalkulacji spowodowanej zmianą warunków drogowych
    ✓ Usprawnione wyszukiwanie i zarządzanie POI
    ✓ Możliwość szybkiego włączenia/ wyłączenia wyświetlania i ostrzegania o POI poprzez dwukrotne szybkie kliknięcie guzika POI ✓ Możliwość zapisania trasy w formacie AutoMapy (możliwy eksport i import trasy)
    ✓ Poprawki związane ze stabilnością
    ✓ Dostosowanie do zmiany protokołu Apple, która mogła powodować problemy z zakupem subskrypcji po 11 stycznia 2012

# sprawdzone na iphone 4, ios 5.0.1, oczywiście JB

Kod:
    http://www.speedyshare.com/file/ye5yz/AM-v3.1.1.ipa
    Ostatnio edytowane przez Nocna Furia ; 04-02-14 o 22:22

Major Android Releaser
    Awatar Nocna Furia

lip 2008
    Sieć
    PLAY -.^
    Telefon
    Galaxy s8+ 64GB + 128GB MicroSD
    FW
    Android v7.0 Stock
    Wspomniany
    619 Post(y)
    Tagowany
    3 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    289696
    (289696p.)

Domyślnie Odp: AutoMapy 3.1.1

Mirror

Kod:
    http://download.hellshare.pl/am-v3-1-1-up-by-adek-22-ipa/5444824/

Młodszy Poster
    Awatar czarusblitz

Dołączył/a
    sty 2012
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    105
    (105p.)

Domyślnie

Jestem bardzo zadowolony z obecnej Automapy 3.1.1

Rekrut

lip 2010
    Telefon
    samsung galaxy spica
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

ta automapa jest z witaminka czy czysta?

Młodszy Poster
    Awatar czarusblitz

Dołączył/a
    sty 2012
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    105
    (105p.)

Domyślnie

Ja mam czysta, mozesz sciagnac scrackowana, jest o niej mowa gdzies tu na forum (cracked by Pawel), ale z tego co czytalem to jednym dziala prawidlowo a innym nie (szczegolnie jesli chodzi o traffic live). Ja mimo wszystko kupilem i jestem zadowolony.

Rekrut

paź 2009
    Sieć
    PLAY
    Telefon
    iPhone 3GS 16GB
    FW
    6.1 JB
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    56
    (56p.)

Nie ma opoznien tak jak to mialo miejsce w 3.0.28 (przez co musialem wrocic na 2.0.10)?

Rekrut

lip 2010
    Telefon
    samsung galaxy spica
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Cytat Zamieszczone przez czarusblitz Zobacz posta
    Ja mam czysta, mozesz sciagnac scrackowana, jest o niej mowa gdzies tu na forum (cracked by Pawel), ale z tego co czytalem to jednym dziala prawidlowo a innym nie (szczegolnie jesli chodzi o traffic live). Ja mimo wszystko kupilem i jestem zadowolony.
    Oczywiście kupiłbym licencje na rok, tylko mam problem i nie mogę połączyć się z serwerem a innej opcji zakupu nie ma

Początkujący Poster

lut 2012
    Telefon
    Iphone 4
    FW
    iOS 5.0.1
    Wspomniany
    2 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    152
    (152p.)

Domyślnie

Ja takze uzywam obecnej wersji i poki co wszystko dziala. Z jakim serwerem kolego masz problem? (zglos do Aquart)

Rekrut

maj 2010
    Telefon
    Nokia E51 , Nokia C6 ,IPAD2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    39
    (39p.)

AutoMapę można zakupić tylko przez AppStore. Nie ma innej możliwości

Rekrut
    Awatar kiszadin

wrz 2010
    Telefon
    samsung galaxy s
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Witam!
    Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić odkąd przesiadłem się z Automapy WinCe na iAm. Chodzi mi o nr. budynków które normalnie znikają po przekroczeniu 45km/h, w Automapie WinCe jest plik gmv.settings w którym można sobie samemu ustawić tą prędkość, niestety w iAm nie ma tego pliku. Czy ktoś się orientuje gdzie jest wpis odpowiadający za znikanie nr. budynków w iAm?

Strona 1 z 50 12311 ... Ostatni

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów