Witaj Gościu, jeśli to widzisz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Proszę poświęć chwilę na kliknij tu aby się zarejestrować w kilku prostych krokach, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji naszego forum. Proszę pamiętać aby nie tworzyć bezsensownych nicków (na przykład losowy ciąg liter i cyfr) oraz przedstawić się na forum aby poznać naszą społeczność.

Lista tagów użytkowników

Strona 3 z 23 Pierwszy 1234513 ... Ostatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 228

Domyślnie Odp: Android Market - Problemy z aplikacjami

Też się wczoraj borykałem,a że wcześniej wgrywałem modyfikację to myślałem,że przez to. Dzisiaj rano market już śmiga.

Starszy Poster
    Awatar mlody95pl

paź 2009
    Sieć
    Plus
    Telefon
    LG Swift L7
    FW
    CyanogenMod 10
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    2731
    (2731p.)

Ja mam znów problem z zalogowaniem się... aplikacja nie łączy się z netem. I to nie tylko market ale też niektóre gry. Ogólnie internet w przeglądarce niby działa

Rekrut

wrz 2010
    Telefon
    samsung galaxy
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Domyślnie Jorte problem z zapisem wydarzeń

Poszukuję rozwiazania problemu. Zainstalowałem organizer Jorte i wszystko jest ok poza małym szczegółem. Jorte nie zapisuje mi wydarzeń. Klikam na dzień pojawia sie menu stwórz nowe wydarzenie, przystępuje do tworzenia , zapisuje i nic.W kalendarzu brak widoku tego wydarzenia. Jesli zrobie to samo w kalendarzu systemowym to jorte sam zaimportuje to wydarzenie i jest wtedy widoczne.Nie ma tego problemu z zadaniami-Jorte tworzy je i sa widoczne.?????????

Rekrut

cze 2010
    Telefon
    E72
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Domyślnie Remote Desktop Client

Witam,

Jestem nowy w temacie Androida więc niektórym moje pytanie może się wydać absurdalne, ale nie mogę sobie z tym poradzić i nigdzie nie znalazłem rozwiązania.

Chciałem zainstalować program "Remote Desktop Client" z marketu, ale niestety cena mnie załamała, więc poszukałem w innym miejscu.
    Aplikację znalazłem, zainstalowałem bez problemu, ale przy podłączeniu rzuca się, że jest bez licencji i muszę za nią zapłacić.
    W pliku pisało, że aplikacja przerobiona i powinna działać bez problemów.
    Dodatkowo w ściągniętym folderze buły jeszcze pliki .nfo z informacjami (właśnie o przerobionej instalce) oraz plik .diz ale nie wiem do czego służy.

Czy w Androidzie tak jak w Windowsie też trzeba gdzieś wgrywać crack lub coś podobnego ?

Z góry dziękuję za pomoc

Wrzuć link do pobrania owej aplikacji lub wrzuć jako załącznik. bastek125

Poniżej link do tej aplikacji oraz dodana również jako załącznik:

Secured URL
    Ostatnio edytowane przez doll00 ; 24-01-11 o 21:06

Rekrut

lis 2010
    Telefon
    lg gt540
    FW
    GT540-V20a-OCT-05-2010
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

a ja mam taki problem:
    od kilku tygodni nie działa mi market. wszystko jest jak należy do momentu pobierania. zamiast sie pobierać tak jak wcześniej - mrugnął napis "rozpoczynanie pobierania" i sie pobiera - teraz cały czas jest "rozpoczynanie pobierania". korzystam zamiast marketu z programu applanet ale tam aplikacje są domyślnie po angielsku. próbowałem już odinstalować aktualizacje, zainstalować najnowsze, wyczyścić pamięć podręczną. Niestety w dalszym ciągu zamiast się pobierać wyświetla się "rozpoczynanie pobierania". Dodam że mam system 2.1 (v20a) który sam zainstalowałem (na początku korzystania z 2.1 market działał) i zrootowany telefon (od tygodnia czyli krócej niż market nie działa). Jeśli ktoś miał to samo i udało mu się naprawić to prosze o pomoc.

Rekrut

sty 2011
    Sieć
    PLAY
    Telefon
    HTC Desire HD
    FW
    Froyo 2.2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    51
    (51p.)

Sciagnalem App folders aby bez odpalanie lancherow mozna bylo utworzyc folder z wszystkimi aplikacjami. Do konca tez nie jestem pewien do czego sluzy, ale wydaje mi sie, ze wlasnie do tego, ale mimo wszystko nie wiem jak go obslugiwac. Prosze o pomoc z ta aplikacja lub podanie jakiegos innego programu bez koniecznosci stalego roota (mam visionary).

Początkujący Poster

sty 2011
    Sieć
    Orange
    Telefon
    Samsung i5700 Galaxy Spica
    FW
    CM-6.1.1-Spica-a8.4_NextGen_2a & VOKU-kernel_v2.5_24bpp
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    499
    (499p.)

Witam, mam problem, otóż nie mogę instalować aplikacji na telefonie z poziomu przeglądarki (przez Secured URL) po prostu nie ma tam mojego telefonu z Androidem. Wie ktoś jak naprawić ten problem?

Rekrut

cze 2010
    Telefon
    htc legend
    FW
    Android 2.2 FroYo + Htc Sense
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    20
    (20p.)

Podczas instalacji niektórych ( Angry Birds, Pocket Legends ) aplikacji dostaje błąd - unknown reason 18. Na forum Nexusa One, na xda developers, zorientowałem się, że błąd ten zgłaszają aplikacje, które chcą instalować bezpośrednio na karcie sd ( Android 2.2 ). Rozwiązaniem w przypadku zrootowanego Nexusa jest wg. xda usunięcie aplikacji z karty sd, a następnie skasowanie folderu .android_secure. Obawiam się jednak czy na moim nie rootowanym Legendzie to też zadziała Czy miał ktoś już taki problem? Jeżeli tak to jak go rozwiązaliście?

Rekrut

Dołączył/a
    sie 2008
    Telefon
    Milestone 2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

<ciach>Nie ma potrzeby cytowania całego poprzedniego postu jeśli bezpośrednio na niego odpowiadamy. bastek1215
    Ja mam to samo (w przypadku Air Attack lite i World Wars), sporo czytałem o tym na xda ale żadna ze wskazówek nie rozwiązała problemu, poradziłem sobie tak: Unmount karty SD instalacja programów w pamięci wewnętrznej a następnie przeniesienie aplikacji z powrotem na SD.

Gdyby udało się komuś znaleźć przyczynę i rozwiązanie bardzo proszę o wskazówki.

Rekrut

cze 2010
    Telefon
    htc legend
    FW
    Android 2.2 FroYo + Htc Sense
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    20
    (20p.)

Ten sposób także znalazłem, jednak ze względu na małą ilość pamięci wbudowanej niektóre aplikacje trudno zainstalować