Witaj Gościu, jeśli to widzisz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Proszę poświęć chwilę na kliknij tu aby się zarejestrować w kilku prostych krokach, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji naszego forum. Proszę pamiętać aby nie tworzyć bezsensownych nicków (na przykład losowy ciąg liter i cyfr) oraz przedstawić się na forum aby poznać naszą społeczność.

Lista tagów użytkowników

Strona 23 z 23 Pierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 228 z 228
    Rekrut

lip 2013
    Telefon
    SGS3 LTE
    FW
    4.1.2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Domyślnie Odp: Google Play - Problemy z aplikacjami

Witam, mam następujący problem z marketem. Nie mogę zaktualizować gier gdy trzeba pobrać "dodatkowy plik", np: Fifa 14 czy Heroes O&C. Tzn. uruchamiam pobieranie aktualizacji ale nie zaczyna mi się pokazywać waga pliku do ściągnięcia tylko pasek leci i nic się nie dzieje. Co zrobić?

Początkujący Poster

lis 2009
    Telefon
    Iphone 4
    FW
    7.1.2
    Tablet
    Nexus 7 II gen
    Wspomniany
    2 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Problem z aplikacją mBanku. Dokładniej widgetem na pulpit odnośnie środków na koncie. Przez jakiś czas działa fajnie, pokazuje kwotę środków na koncie, informuje o zmianach na rachunku. I nagle po jakimś nie określonym czasie czasami to jeden dzień czasami dłużej. Już widget nie pokazuje stanu środków, a po kliknięciu w niego trzeba się od nowa zalogować i tak jakby skonfigurować widget żeby znów działał. Macie też coś takiego jeśli ktoś z was z tego w ogóle korzysta ?

Rekrut

maj 2013
    Sieć
    Play
    Telefon
    Iphone 4s
    FW
    iOS 8.0.2
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    50
    (50p.)

Witam, z tego względu ze opisałem już swój problem na forum GG i jak na razie nie widać jakiegokolwiek odzewu. może ktoś tutaj z was mi pomoże lub coś podpowie. dzięki z góry.

"Witam, szukałem podobnego problemu na forum ale niestety nic konkretnego nie znalazłem, znalazłem tylko podobny problem ale za bardzo nie odnosi się do mojego. a więc mój problem wygląda następująco, korzystam ze starej mobilnej v. 3.9.2.20079 ponieważ jestem do niej przyzwyczajony i odpowiada mi interfejs itd. dlaczego nie robiłem aktualizacji, ale myślę że to ma małe znaczenie ponieważ próbowałem różnych sposobów by to sprawdzić, np. na drugim smartfonie zainstalowane mam najnowsze GG. i problem jest taki sam więc kwestia "sprzętu" jest wykluczona raczej, a więc, chodzi dokładnie o status a dokładnie o "widoczność" w katalogu, problem by nie był na tyle banalny jeśli by już nie wystąpił, jakiś czas temu kilka dni, takie coś miało, miejsce ale wszystko wróciło do normalności. Od jakiś kilku tygodni znowu jest to samo. Otóż, po wpisaniu w katalog miasta + płeć , nie widać mnie, jakikolwiek status bym nie ustawił nie zobaczę siebie, ale do czego zamierzam, po wpisaniu mojego nr lub nicku, jestem dostępnym w katalogu, nawet jeśli wpiszę nick to pokazuje inne nr jak i mnie jako dostępny nr. Więc podsumowując, myślę że wszystko wiadomo i dość jasno się wyraziłem. Po pisaniu miasta wybrania płci, nie widać mnie w katalogu, wpisane nr czy nicku pokazuje mnie. Dodam jeszcze że na PC. pokazuje mnie. Problem odnosi się tylko do v. mobilnej jaką opisałem.
    Dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi w rozwiązaniu problemu.
    Pozdrawiam."

Rekrut

kwi 2014
    Telefon
    SONY Xperia M
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Domyślnie Google play nie pobiera

Witam,
    Mam problem z moim SONY Xperia M. Po usunięciu konta google i ponownym zalogowaniu się nie mogę nic pobrać ze sklepu google. Google play włacza się normalnie ale jak daje pobierz to nie pobiera.
    Czyściłem pamięć podręczną wszystkich produktów od google play i nic nie dało. Cofnąłem aktualizację sklepu i to samo. Jak można to rozwiązać?

Wersja systemu Android:
    4.3

Numer kompilacji:
    15.4.A.0.23

Wczoraj aktualizowałem system i nic nie dało.

Proszę o szybką odpowiedź.

Musiałem przywrócić do ustawień fabrycznych.

Połączyłem wątki - slawek.u
    Ostatnio edytowane przez luk52 ; 10-04-14 o 20:48

Początkujący Poster

lis 2008
    Wspomniany
    0 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    591
    (591p.)

Domyślnie Odp: Google play nie pobiera

Czy działa Wam CERBERUS?

Po wczorajszej aktualizacji nie mogę zalogować się na swoje konto?!

brudne flow, czyste ciuchy
    Awatar Czu-Czu

Dołączył/a
    wrz 2009
    Telefon
    Iphone 6s, Lenovo Yoga 2
    FW
    Mocny Stock

Siema, uzywa ktos z was ebaya i nie moze sie zalogowac na konto przez smartfona? Na kompie sie loguje bez problemu, a na mojej zetce nie da rady bo wyjezdza mi komunikat, ze nie mam polaczonego z netem fona -,- problem w tym, ze net smiga ze az siwo w domu(bo wszystko dziala w sensie inne aplikacje, gry itp), a na dodatek zaisntalowalem sobie ebaya na drugim fonie i bez problemu sie zalogowalem. Wiec w czym moze byc problem?

ps. odinstalowywalem apliakcje, czyscilem syf po niej i nic to nie dalo. Wczesniej dzialala bez problemu dopoki przestalem otrzymywac powiadomienia z ebaya

Rekrut
    Awatar kojak1989

paź 2010
    Sieć
    PLUS
    Telefon
    Google Nexus 5X
    FW
    Pure Nexus
    Wspomniany
    1 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    190
    (190p.)

Mam pytanie, jeżeli zakupiłem jakąś aplikację w sklepie play i zmienię oprogramowanie na inne to jeżeli nie przywrócę wcześniejszych aplikacji to te które kupiłem będę mógł odnaleźć i bez ponownego ich zakupu zainstalować ?

Możesz być kim chcesz
    Awatar Rafcio

paź 2011
    Sieć
    Play
    Telefon
    D405N
    FW
    [OFFICIAL] [AICP] [12.1] [7.1.1]

Tak aplikacja jest przypisana do konkretnego konta

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.