Witam,

Przymierzam się do zakupu kolejnego telefonu na kilka lat. Poprzedni Samsung Galaxy S służył mi parę ładnych lat, oficjalny CyanogenMod pozwolił mi się nim długo cieszyć otrzymując nową wersję Andka. Jednak telefon coraz bardziej muli, 512 MB ramu które posiada to już trochę za mało przy dzisiejszych apkach typu Facebook itp. Telefon nie daje rady i wywala apki....No cóż, nadszedł więc czas wymiany Fundusz jakim dysponuje to 770 zł. Interesują mnie wyłącznie nowe telefony. LTE oraz NFC nie jest mi zupełnie potrzebne. Wyświetlacz do 5 cali. Przede wszystkim zależy mi na płynności działania telefonu. Z tego co zdążyłem się zorientować LG G2 mini nie ma wsparcia CyanogenModa i niby ma dostać Andka 5.0. Czy jest to info dalej aktualne? Motka dostała już Lollipopa, nie znalzłem również oficjalnego wsparcia Cyana, czy też go nie posiada? Jednak może w tej cenie znajdę inne ciekawsze modele telefonów?? Jeśli byłoby coś wartego uwagi to mogę naciągnąć budżet do 800zł. Czekam na wszelkie propozycje i z góry dziękuje za komentarze