Witaj Gościu, jeśli to widzisz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Proszę poświęć chwilę na kliknij tu aby się zarejestrować w kilku prostych krokach, będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji naszego forum. Proszę pamiętać aby nie tworzyć bezsensownych nicków (na przykład losowy ciąg liter i cyfr) oraz przedstawić się na forum aby poznać naszą społeczność.

Lista tagów użytkowników

Strona 1971 z 1971 Pierwszy ... 9711471187119211961196919701971
Pokaż wyniki od 19,701 do 19,706 z 19706
    Rekrut

lis 2010
    Telefon
    SE Satio
    Wspomniany
    1 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    10
    (10p.)

Domyślnie Odp: Strefa poszukiwań Android - zapytania o programy tylko tutaj!

Cytat Zamieszczone przez Caporeira Zobacz posta
    Użyłeś funkcji szukaj ?
    Lotus jest na tym forum. Do wersji pro potrzebny jest root.

SGS7EDGE TAPATALK
    Oczywiście że szukałem, ale niestety nie mogę znaleźć..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Sorry znalazłem. Robiłem literówkę podczas szukania
    Ostatnio edytowane przez husajn11 ; 15-08-17 o 17:19

Młodszy Poster
    Awatar squo_85

lut 2009
    Telefon
    Xperia Z
    Wspomniany
    8 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    196
    (196p.)

@Nocna Furia
    Czy udało się coś zrobić z apką large launcher w wersji 3?
    Czy może jakąś inną podobną do niej możecie mi zarobisz do sprawdzenia

Wysłane z mojego ASUS_Z016D przy użyciu Tapatalka

Major Android Releaser
    Awatar Nocna Furia

lip 2008
    Sieć
    PLAY -.^
    Telefon
    Galaxy s8+
    FW
    Android v7.0
    Wspomniany
    616 Post(y)
    Tagowany
    3 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    279912
    (279912p.)

Niestety nic nie poprawiono

4. Następujący użytkownicy podziękowali Nocna Furia za ten post przez Tapatalka:

Młodszy Poster
    Awatar squo_85

lut 2009
    Telefon
    Xperia Z
    Wspomniany
    8 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    196
    (196p.)

A big launcher znajdzie się może?

Rekrut

wrz 2010
    Telefon
    Galaxy Note 4
    Wspomniany
    5 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    110
    (110p.)

Cytat Zamieszczone przez Nocna Furia Zobacz posta
    @Maverick11

Link do GP jak jest??
    Tylko do oficjalnej strony: Secured URL

Młodszy Poster
    Awatar squo_85

lut 2009
    Telefon
    Xperia Z
    Wspomniany
    8 Post(y)
    Tagowany
    0 Temat(ów)
    Poziom reputacji
    196
    (196p.)

Interesowałby mnie jeszcze necta launcher

Może coś to by się znalazło? Jest niezły.

Tagi dla tego wątku

1.0, 1.2, 100, 114, 140, 211, 300, 402, 600, 830, aby, ale, andka, andku, android, androida, angielsku, apa, apk, apki, aplikacja, aplikacje, aplikacji, apple, apps, asus, backup, backupa, bez, blokujący, blue, bluetooth, caller, center, cha, chat, che, chodzi, color, combat, cos, coś, cyanogen, czarne, czasie, czy, czyli, czytanie, dane, danych, data, dialer, dla, dni, dobrego, doda, dodam, dostęp, droid, droida, drop, dział, działa, działający, działania, dzwonki, edytor, eee, ekran, ekranie, ekranu, emulator, fajnych, filmów, flash, font, full, galaxy, gallery, gameboy, gameloftu, gdy, gdzie, gier, gify, gmail, gnurobbo, google, gprs, gra, grac, granica, grę, gry, grä™, głosem, głośności, htc, http, https, i9100, ics, identyfikacja, ikon, ile, ime, img, impact, info, inne, innego, inny, inną, ins, internet, internetu, itp, jak, jaka, jakas, jaki, jakiego, jakieś, jakis, jako, jaką, java, javę, jazdy, jednak, jej, jest, jestem, język, jeśli, jpg, juz, kafelki, kalkulatora, kart, karteczki, kaĺźdä…, każdym, każdą, keyboard, kies, kilka, kilku, killer, klawiatura, klawiatury, kom, komputer, komputerem, komu, końcu, kontaktów, kontaktu, ktăłry, które, który, ktos, kwadraty, ledem, lepsze, light, lista, listy, live, lokalizowania, louncher, lounchera, lub, mam, manager, marketu, mia, miałem, mnie, mobile, moim, moje, mojego, mojej, mowa, może, multiplayer, musi, nagrywanie, najlepiej, najlepszy, napewno, nas, nawet, nazwy, nazywa, newsami, nie, nieodebranych, nieprzeczytane, niwelujacy, niż, nokia, obsluga, ock, odczytanie, odnośnie, odp, odpalanie, odpalić, odtwarzacz, odtwarzania, okia, online, opera, optymalizacja, oraz, ore, osoby, ostatnim, pad, palringo, patcher, pdfów, pho, phone, piszę, play, player, plików, pobranie, pobrać, pobrały, pocket, pod, podczas, podobny, pogodowä…, pogodową, pogrania, pokazuje, polaczen, polecacie, polish, polska, polski, polskich, polskie, polsku, pomoc, pomocą, pomozecie, poniżej, posiada, poszczególnych, poszukeje, poszukiwań, poszukiwany, poszukuje, poszukujä™, potrzeb, potrzebny, potrzebuje, powiększa, poziomów, połączenia, połączeniach, później, problemy, produktach, profilu, program, program pocztowy, programów, programu, programy, prośba, przeglądarki, przez, przypadek, przypominanie, przysyłającej, pulpitów, pyta, pytanie, qwerty, rade, rdstmc, registry, repa, roma, romie, rotacja, router, rozbudowanego, rozdzielczość, rozmowy, różnych, s16, sam, samochodu, samsung, samsungów, sciagniecie, screen, screeny, script, search, sgs, sgs2, się, siecią, sieć, silver, size, siłowni, skale, skalowanie, skradzionego, skąd, sms, smsa, soccer, soft, sony, speech, sposób, sprawdzić, sprawdziä‡, standardowego, standardowy, sterowania, stock, stockowych, store, strefa, strefa poszukiwań, stronę, stronä™, sugestie, swiecacy, swoim, sys, system, szukam, szybsze, słownik, tak, takie, takiego, tam, tapatalk, task, tekst, tekstu, telefo, telefon, telefonie, telefonu, temat, teraz, tes, text, titanium, tr101, transfer, treningu, tutaj, tyle, tylko, udostępniam, umozliwiajacy, unclocker, upc, url, urządzenia, usunąć, użytkowników, v13, video, wallpaper, wersja, wersji, wgranie, widget, widgety, więcej, wifi, wifi or gprs, wildifre, witam, wprowadzanie, wrzucenie, wstawienie, wszyscy, wszystkie, wszystkim, wszystko, www, wybrać, wychodzacedziecko, wygląda, wylaczania, wysyła, wysyłane, wysyłanie, wyłączyć, wątek, wątków, włączania, włączyć, zablokowac, zablokowane, zacząc, zamiast, zapomniałem, zapytania, zdalnego, zdarzenia, zeby, znajdz iphone, znaków, zrobic, zrobić, zwiększa, zwiä™ksza, ściągnięcie

Zobacz tagi

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów